Jump to content

KoH pitanje


Doolio

Recommended Posts

kako da opsedam grad? marshal mi ima opciju siege town, ali kad kliknem na nju ne promeni mi se kursor ili bilo sta da mogu da kliknem na grad, odnosno, nista se ne desi:) jel sam ja to prevideo neki prerequisite ili sta? necu stalno da napadam grad, ocu da opsedam:)

hvala

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Siege ide automatski ako se dobro setjam, znachi nikakva action varijanta. Tvoja vojska blokira grad i ide ona food/morale skala varijanta, pa kad vidish da je odnos u tvoju korist naredish assault i onda ide bitka. Assault uvek radish normalno sa dve vojske :), kazu da je fer plej cool, ali ja i dalje netju da imam nishta s tim.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ali ja mogu da kliknem desnim na grad i onda me pita oces da assault grad i ja imam ponudjeno assault i retreat ili tako nesto. a kod samog marshalla ima opcija siege koja kod mene ne radi nista...zbunjen sam:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Sad tjesh me naterati da instaliram opet igru. :)

Ako se dobro setjam kad kliknesh na grad marshalom dobijash siege, assault i retreat? Pa siege ti je varijanta da marshal postavi kamp oko grada koji opseda i blokira ga. I tada se deshava opsada (tj siege :) ).

I tada je protivniku grad opod blokadom - ne moze da kupuje jedinice ili gradi u gradu, troshi mu se hrana, pada moral, etc. Isto tako ne moze nishta ni da udje ni da izadje iz grada bez bitke. Ako dodje sa svojom vojskom sa strane onda je fajt, ili ako ima vojsku unutra pa proba break siege. Ili ti naredish assault kad kontash da si ga dovoljno omeksho.

S druge strane ako si mislio na marshalski skill siege engineering to je kontam jasno da ti taj skill stvlja na raspolaganje siege artiljeriju i slichne spravice koje olakshavaju assault na utvrdjeni grad.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...