Jump to content

Recommended Posts

u poslednje vremem imam neke debilne snove

i sinoc sanjam da igram kvejk dva (verovatno jer sam juche video trejler za kvejk vors)

i kako sam dobio novo oruzhje, a to je grenejd lancher, pjavljuju se dva stroga da "isprobam" na njima (to uvek bude u pucachinama, da dobijesh par komada mesa da isprobash)

i sad jednog ubijem, a drugi je iza kutije. i kako ja chuchim iza kutije pokrene strogg razgovor samnom i ja skontam da njega igra neki gari (???)

i mi se siti isprichasmo i on meni kao "ajde ubi me da vidish kako je to"

iz nekog razloga ja nisam mogao da opalim i da ga ubijem i mi nastavimo da prichamo

i sad on odjednom kazhe meni "aj pogodi ko sam". ja krenem da se smejem i krecem da lupam ko je. i on kao "ne, ne, ne, ne...". ja u jednom trenutku izgovaram "BOXER/YELLOW" i on cuti :). ja reko "boxer/yellow?" i strog skine masku i ima fejs pola boxer pola yellow

i tu ti se ja probudim :)

kontam da verovatno nisam trebao ovde da otvorim topic, ali ne znam ko ce drugi skontati ko su boxer i yellow :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ufffffff... odlican san imo :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

hahaha stvarno si lik gari. u sustini treba ovakve snove odma na artiju bacati, jer se posle zaborave zanimljivi detalji.

mozda podsvesno zelis da upoznas yellowa i boxera. btw kad boxa izlazi iz vojske?

e imam jos jedno offtopic pitanje, sto u poslednje vreme terani grade supply depote ne lepo jedan pored drugog nego ih onako u pravilnim razmacima redjaju da se moze proci svuda okolo?

stvarno treba nam pricajte topic i na starcraftu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Mora da si se dobro nakrkao pred spawanje kada takve tripove sanjas.

Ja sam danas sanjao da sam razgovarao sa ortakom koji igra u fudbalskoj reprezentaciji i dok ja razgovaram ispred faxa sa njim nekako istovremeno sedim kuci i gledam mech i on daje 2 gola vs shpanije i onda gube 2 -3.

Posle ja odlucim da odem do drugog ortaka . Udjem u gspov prazan bus u kralja aleksandra i vozio ga na foru kao skejt onda izashao iz njega i nonshalantno ga pustio niz ruzveltovu gde je on nastavio da ide i dole pobio neke ljude. Posle me smarali panduri zbog toga i uhvatili su me preko kamere u bulevaru ...

sta god ... cudni su putevi gospodnji.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mozda podsvesno zelis da upoznas yellowa i boxera. btw kad boxa izlazi iz vojske?

2 godine im traje vojska

e imam jos jedno offtopic pitanje, sto u poslednje vreme terani grade supply depote ne lepo jedan pored drugog nego ih onako u pravilnim razmacima redjaju da se moze proci svuda okolo?

jer onda gari nema prostora da mu se lepo teleportuje arbitrom u bazu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

lol, ajd otvorimo topic sc snovi!

I tumachenje istih...Relano chovek kad se previshe zanese sa nechim,ceo svet pochinje da vidi kroz ochi toga.

Jad u vreme dok san najaktivnije igrao WC3 tako shetam gradom i ljude i okolinu gledam kao da su u grafici WC,kao da mogu da ih selektiram i poshaljem gde ja hocu i tako josh neke nebulozne stvari :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cesto sanjao SC:BW dok sam igrao aktivno a fala i EVE online dok sam cepao aktivno. Za EVE online ne smem ni da pricam kakvi su snovi bili [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ex... to je tuzno... i drago mi je sto vise nije tako...

to je bilo za vreme onih enterijerskih dana,kad nisam izlazio iz kuce po ceo dan a comp sam palio efikasno kaziprstom pri podizanju iz kreveta .. i nisam isao u wc .. vec odma seo za comp...

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...