Jump to content

LAG PROBLEM


mitamacro

Recommended Posts

Sto volim kad ostanes dorecen do kraja... Aj spusti malo nos i objasni mi o veliki masteru univerzuma.

google i wikipedia su ti prijatelji, pa na chitanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

AMD Athlon 64 Processor

3200+

2.01 GHz 1.00 GB of RAM

G Force 6.600

valjda moze na ovom da radi .....................

Meni na athlonu 2000+ i 512 MB rama sa gf 440 izuva.Znaci do kompa nije sigurno

pildzo to je do sbb-a u tvojoj zgradi, cesti su slucajevi da nekom discuje i radi ko kurac, a drugome radi ok. Jedino da uvedesh ADSL, drugog reshenja nema, jer te SBB kulira

Ovo pitanje mi nije jasno ali napavaio sam na Local Area Network igru protiv kompa i radi normalno ;)

Ako si mislio na to :), jer ne znam kako drugacije da proverim.

Skinuo sam neku stariju verziju dote koja moze protiv AI da se igra, tacnije 6.45 AI

E da, malo mi je cudno ovo:

igram Counter Strike (No Steam), nemam steam, na KGB-ovom serveru i ne laguje mi, ping mi je 18 - 35, to me

najvise zbunjuje.

otisao sam do SBB-a, zamenio modem i opet isto :(

Bice ti isto jer je do sbba.Pretpostavljam da je zbog ocajne infrastrukture ili zbog nekog degenerisanog rutiranja,ali nije do tebe 100%.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ej , danas su mi dosli SBB serviseri, sve proverili, radi savrseno kazu oni , onda su nesto promenili tamo u zgradi i rekli su mi da probam sada : ja usao u DOTU i radilio SAVRSENO, sve dok nisam krenuo da im rusim bazu, celu partiju radi DO JAJA, i na kraju partije LAG ....... fucking plugger , leave noob itd itd... :) a polomio sam ih ... znaci ponovo se pojavio problem, ali tek na kraju kad su svi bili na jednom mestu ... svi heroji... znaci koliko sam shvatio lag pocinje kad je guzva... ali brate ne sme to tako!

U glavnom nikad nije radilo kao sto je sada, ali na kraju je opet poceo LAG... idem jos jednu da odigram i da se nadam da je slucajno zalagovalo ;(

Link to comment
Share on other sites

Mogu ti reci da si jedinstven slucaj :D

:) zvali su me danas, kazu : dolazimo da popravimo to da li ste kod kuce blblba,a vec su bili i popravili :)

Znaci, koliko sam ja bio uporan, zvao i smarao verovatno je svaki moguci operater u SBB poslao reklamaciju a

kasnije stizu informacije :)

HINT : smaraj dok im ne dosadis :)

Edited by pilgrim!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...