Jump to content

krstarenje savom i dunavom..


Recommended Posts

eo par korisnih linkova..

http://www.tob.co.yu/srpski/slobodno/razgleda/brod.html

http://www.metronavodi.co.yu/

Jedan brodic polazi svakog dana ispred SC 25.maj u 19 h, karta je 250 din, traje 1,5 h. Mali, simpatican brodic, mozes nesto i da pojedes/popijes za male pare, a ujedno u toj jednoj voznji vidis sa brodica i BG danju i nocu (jer bas pred kraj voznje pocinje da pada mrak). Lep i jeftin nacin da se provede popodne i vece.

Druga dva su kod hotela Jugoslavija, tj. izmedju hotela i Usca i za nocno krstarenje su.

Jedan je veci, na dva nivoa, brod restoran, voznja traje od 21 - 01h, 300 din., ali ne znam koliko je hasanje.

Drugi je manji, 1 nivo, brod - diskoteka, od 20-23 h, 300 din.

Link to comment
Share on other sites

smorili su sa tim na uscu, na svakoj radio stanici dele po milion karata, kapiram da se niko ziv ne vozi...ja sam isao pre 2-3 godine na taj disko brod, stvarno je kul, ali te vec drugi put smori jer je muzika uvek apsolutno ista; disko, i italo disko.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam se bio par puta na onom što kreće od 25. maja.

baš je filing, poslednji put sam plovio sa devojčicom za mesečnicu.

To kao jubilej ili ste slavili sto je dobila mesecnicu :))))

To kao jubilej ili ste slavili sto je dobila mesecnicu :))))\

Ili ste isli u mesecnicu iza japanskog Cveta

Aj jos nekooo :)

Ju istripovao forum sam sebe kvotujem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hej travolta?:)

hej hej travolta ti si taj.. :)))

iskreno,nije bas licio na travoltu iz borche grede,ali mi se cini da je isao kod njega na casove plesa :))

e da,pojavljuje se i jedan disko-salsa patuljak sto stalno salece devojke mlade na salsi..kao smeker,ovoono [8D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da, da, da, i josh je bolje kad pada kisha ! obavezno idite. ja sam bio dvaput, jednom po oluji kada je vozio ka kalemegdanu i jednom po normalnom vremenu ka adi. kapiram da shto je gora oluja, to je bolja atmosfera :) brod je polu zatvorenog tipa tako da ne mozhete da iskisnete sve i da ocete :) have fun

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...