Jump to content

Sandzak cs 1.6 server NEW NEW NEW NEW :D


Recommended Posts

hmm,ne znam sta je MENSA test :)...a ako si bio sarkastican,onda sam glup :)...

@SandzakHawk ja sam voljan za admina :)

edit: meni ne vidi server,kao da je los ip...to samo meni?

Mada sam ja banovan jer sam "cheatovao"...mozda je i zbog toga...

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

to da ne pokazhe server kad ukucash ip se i meni deshavalo , dodushe ne kutji , ali sam se uvek konektovao preko konzole ...

ako vetj nisi , probaj i ti :)

e sandzo shta je s mojim adminom ?? nadam se da sam se pokazao adminom dostojnim jednog servera kao shto je Sandzak [b)]

Edited by .protA
Link to comment
Share on other sites

hmm,ne znam sta je MENSA test :)...a ako si bio sarkastican,onda sam glup :)...

@SandzakHawk ja sam voljan za admina :)

edit: meni ne vidi server,kao da je los ip...to samo meni?

Mada sam ja banovan jer sam "cheatovao"...mozda je i zbog toga...

sine nisam ja tebe video na serveru uopste... a to sto si dobio ban neka si i treba !!!

a admina mozes da dobijes kada mi das broj od ortakinje :D LAL

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Cim je server ovde izreklamiran igrao sam jedno 2-3 dana,i onda je dosao neki admin,i lepo me banovao...

A zbog takvih kao sto si ti,i komentara "neka si dobio ban i treba" se ovaj,a i drugi serveri raspadaju,i svaki treci lik vice "OVAJ JE CITER"...

p.s. ne znam kako si mogao da me vidis ako sam banovan?!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

^hahahahahahaha

lesko izvini nisam te prepoznao :PpP

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

hmm,ne znam sta je MENSA test :)...a ako si bio sarkastican,onda sam glup :)...

@SandzakHawk ja sam voljan za admina :)

edit: meni ne vidi server,kao da je los ip...to samo meni?

Mada sam ja banovan jer sam "cheatovao"...mozda je i zbog toga...

/mensatest u console. :)

nije los server.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pazi vako lesko, ja jos nisam video server na kome glavna spika nije oko toga ko je chiter...tako da se ni ovaj ne razlikuje od drugih...slazem se da je jadno sto ponekad neko bude banovan na pravdi boga, ali to su jednostavno decije bolesti koje verovatno moraju da se preleze i dok se ne iskristalisu admini koji su sposobni da rade svoj posao kako treba ;) Ako ti do sad niko nije skinuo ban videcu da ja to uradim danas. good enough? :))

fml

Link to comment
Share on other sites

imam stari lek koji mi je chukun deda rekao... "Cuti jer cutanje je zlato" zato pre ulaska na svaki server ukucam hud_saytext 0 pa neka psuje i radi shta hoce,admin moze samo da ode u spec i da vidi da li sam chiter ili ne. a to shto 70% likova se svadja jer ih prozivaju pa posle dobiju ban je vishe zbog ruznog ponashanja i vredjanja nego zbog verodostojnosti iskaza "noobtarda".

Pametniji popushta iskulirajte dble i svaki server ce biti ok.

Osim ako ne napravite 12 ubistava 12 hs-ova... [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

@Lee Jun Fan post ti je bio glup ko zemlja,pa sam morao da iskomentarisem...

@shoosh hvala ti na svemu,ali nije meni poenta da mi se skine ban...nego jednostavno mi nije jasno kad ce ljudi nauciti...a mozda jedini nacin da se to dogodi je da se ukinu non-steam serveri,i verzija 1.5,koja se I DALJE igra dole u metrou...znam da sve to nije moguce,ali eto,razmisljam "naglas"...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahahaha 1.5

ahahahahaha kako se ortak iz shvabije chudio kako u jednom velikom game centru moze da se igra 1.5....samo sam mu rekao da je zbog toga Srbija izmedju ostalog iza kazahstana i ostalih trd wrld zemalja u cs-u...

josh jednom me neko bude banovao imam da srushim sve gonet i ostale servere. hvala na razumevanju!!! [:(!] [}:)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

servera nema, jer se ne isplati se....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kao strog ali pravichan ? :)))

poshto je server ugashen zatvaram topic, chini mi se da je sva dalja diskusija na ovom topicu suvishna.

ako ga osposobite opet, bacite mi pm pa cu ga otkljuchati.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...