Jump to content

Imam milion char-ova...


cageSerbia

Recommended Posts

Kao sto rekoh,ako ima ovakav topic nije prob za lock a ako nema...

'Vako,igram wow poodavno ali (necete verovati) [:o)] jos nisam izlevelovao nijednog chara-a do 70 iz prostog razloga jer sam lazy bietch -_-

Igrao sam na Sylvani dosta dugo i tamo imam ally drood-a 62 i gomilu likova od 32-3 do 45-6 (bukvalno)...

Poenta je da sam zbog ortaka presao na drugi server i poceo da igram hord medjutim cim sam prvog lika izlvlovao preko 30 poceo sam da kenjam i da pravim nove charove tako da ih sad opet imam 5-6 od 5 do 30og lvla -_-

Pitanje je sledece,da li da pobrisem sve te charove i da ostavim samo jednog sa kojim (mislim) da cu da igram jer ovako nikad ni sa jednim necu stici do 70 ili da batalim wow jer sam nenormalan ili neko moze a mi da neki konstruktivan predlog sta da radim ;(

Thx in advance [8)]

Link to comment
Share on other sites

jbg ako ti wow pravi probleme onda batali. Ako si dokon i imas vremena za wow onda uzmi lika koji je najveci lvl ili koji ti se najvishe svidja a ostale obrishi . How hard is to figure that ? [:D]

Toliko od mene

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ti zapravo imash samo 1 pitanje - da li zhelish da igrash wow

-ako "Da" - onda ga igraj kako god zhelish, zabole te sto neki idu do kog god nivoa idu i koliko god brzo, ti igraj svojom brzinom, na nachin na koji ti zhelish, sa koliko god likova zhelish. Da, mnogi ce ti reci da propustash neki deo igre igrajuci tako polako ali sa druge strane kad se oni smore i prestanu ti cesh i dalje igrati jer nisi izgustirao sve u igri...nema potrebe za brisanjem bilo kog lika ako jednostavno volish da meshash klase ostavi ih i igraj ih kad ocesh i kako ocesh

-ako "Ne" - onda brishi likove/prestani da igrash/cao zdravo

Link to comment
Share on other sites

Dva puta reply i oba prava svaki na svoj nacin ;)

Mada,mislim da je ono sto je Kole rekao ono sto sam ja,mozda,hteo da cujem :)

Tesko da mogu da zivim bez Wow-a a fora je bas ta da mi se nekad igra sa ovim nekad sa onim charom sto,naravno,razvlaci lvlovanje svakog od njih na extra dug vremenski period...

Mada,ko sto rece coek,jebe mi se sta ce ko da kaze i da misli meni je super kada igram tako i to je to :)

'fala m8 ^^

Link to comment
Share on other sites

Nije ni to lose igranje. Makar si isprobao vecinu klasa i sada znas sta svaka nudi. Ja pored jednog lvl 70 vec lvlujem petu klasu do SM instanci i do tada je upoznam i batalim :) Ipak ti predlazem da se sa jednom odlepis cisto da vidis ostatak oblasti i kvestova jer malo dosadi gledati 5 zona stalno.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

hmmm ja kad sam pocinjao pitao sam ljude sta da uzmem izabrao to i do tbca to je bio jedini lik koga sam igrao :). Uglavno najbolje da lvlujes sve i da te boli k dal ce ti neko ukrade loot jer kad igras sa jednim likom on ti je sve i ne mozes da se ne potresas oko njega (ili mozes ko kha da igras ozbiljno sa svim likovima :)).

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Joj brate treba ti da upoznash kajzera ... taj je poodavno dosao do limita karatera po akauntu ... i svi su 50-60 lvl ... lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Joj brate treba ti da upoznash kajzera ... taj je poodavno dosao do limita karatera po akauntu ... i svi su 50-60 lvl ... lol

Taj tip je verovatno lood ili nesto slicno, drugog objasnjenja nema:) no hard feelings kajzer!

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Razumem sta hoces da kazes jer i ja slican problem.

Igram WoW vise od godinu i po dana i do sada sam imao samo jednog lvl 60 chara, jednom otisao u Molten Core i Blackwing Lair i tu zavrsio svoj pve progres.

Konkretno sta mi se desavalo, i sta mi se desava i sada(posle izlaska tbc-a).

Igram sa likom do, u proseku, lvl 40-45. Popizdim zbog gluposti, postane mi monoton, i onda brisem tog chara i pravim novog.

Zato sto znam da sa njim nikada ne bih mogao ponovo da zaigram.

Pojavom tbc-a ii u ovoj poslednjoj dopuni, zbrisao sam 48 warriora i 42 priesta i gomilu random 18-20 likova. E sad, sto me najvise jebe, buduci da sam obrisao i 60 mage-a, na accontu trenutno imam samo lvl 12 orc warriora kojeg sam napravio dan pre nego sto mi je istekla dopuna za wow. Zapitao sam se vredi li uopste kupovati dopunu i odlucio da vredi bez obzira na sve

I sto je najbolnije od svega, posle godinu i par meseci ja na accountu imam LVL 12 warriora......

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

obrishi i tog warriora i onda kreni lepo izpocetka, ako te neshto smori, obrishi i tog chara i kreni ponovo, pa onda kad obidjesh ceo krug, kreni ponovo sa magom, ali za svaki slucaj pocni jednog backup priesta, da imash shta da igrash kad obrishesh tog maga.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Razumem sta hoces da kazes jer i ja slican problem.

Igram WoW vise od godinu i po dana i do sada sam imao samo jednog lvl 60 chara, jednom otisao u Molten Core i Blackwing Lair i tu zavrsio svoj pve progres.

Konkretno sta mi se desavalo, i sta mi se desava i sada(posle izlaska tbc-a).

Igram sa likom do, u proseku, lvl 40-45. Popizdim zbog gluposti, postane mi monoton, i onda brisem tog chara i pravim novog.

Zato sto znam da sa njim nikada ne bih mogao ponovo da zaigram.

Pojavom tbc-a ii u ovoj poslednjoj dopuni, zbrisao sam 48 warriora i 42 priesta i gomilu random 18-20 likova. E sad, sto me najvise jebe, buduci da sam obrisao i 60 mage-a, na accontu trenutno imam samo lvl 12 orc warriora kojeg sam napravio dan pre nego sto mi je istekla dopuna za wow. Zapitao sam se vredi li uopste kupovati dopunu i odlucio da vredi bez obzira na sve

I sto je najbolnije od svega, posle godinu i par meseci ja na accountu imam LVL 12 warriora......

Pa lol brate sta da ti kazem,mislio sam da sam najgori [:D] (no h8)

Anyway,ja sam bar svoje likove ostavio citave i,neces verovati,nekad mi se igra sa ovim nekad sa onim u svakom slucaju uvek mi je interesantno da igram wow ;)

Jedini bad mi je sto nikako da nabudzim jednog do 70 ali,jbga,bice valjda i to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...