Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

koliko tju ja izgovora da nauchim ovde , pa ovaj forum je i obrazovni centar ... :PPPP

Zar treba da smishljam izgovore ako ne budem na serveru u neko odredjeno vreme kad se pika neki mix na koji je htelo da upadne vishe od 10-ak ljudi koliko sam izvalio?Ali eto ipak da kazhem razlog mog nedolaska i chisto da znate da nisam prodao :D ;)...zna par ljudi tu koi su bili na serveru 5-10 min pred mech....mislim mogli su sami da izvale ping koji je varirao izmedju 50 i 550.ae nadam se da necu imati vishe tih problema u buduce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RUR 3 nema ekipu .. sale i unikind ne igraju .. jedino ja i prota igramo i to veoma uspesno .. pobedivsi rur4 sa 16 : 3 inferno i vise nisu hteli igrati ... znaci ja i prota smo preuzeli vodjstvo RUR3 zbog nedostatka igraca i ubacujemo nase drugare sve dok nam ne dodelite druge igrace :) btw dobeo sam microsoft intelli mouse explorer 3.0 ? valja to nesto ? i neki qpad ... a daaa tu u smo veceras prota i ja with friends !

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

RUR3-RUR4 25.Jun 21h (Ponedeljak) by shoosh

e sada ko je tacno igrao iz RUR-a 4 nem pojma ali bilo vas je 2 ili 3 ...

jbt ovo ce trajati 2 meseca minimum kako je krenulo :(

ja veceras necu doci i izvinjavam se stvarno zbog toga

razlog je sto ni mi veceras necemo biti kompletni, a ni vi ne znate koja su vam preostala trojica, a meni se stvarno ne cima do KGB-a da bi neko ispalio u smislu da treba da jurimo jos ljudi (a kuci trenutno nemam win i cs instaliran)

ako stignem da dignem Win na kompu kasnije mozda dodjem veceras na taj mix posle, a i nadalje cu igrati od kuce sigurno pa od mene vise nece biti ispala

btw dobeo sam microsoft intelli mouse explorer 3.0

gde si ga nasao ? :o

Link to comment
Share on other sites

Masta b deal uvjek sa tobom :D

Bjeli kako da znam bro kad se nikad nisu ni pojavili ... znam unikind i salle ali oni nece da igraju .. a mouse dobio od prijatelja iz swe ... kojeag sam cekao na aeorodrom 3 sata jbt po onoj vrucini c c c al se isplatilo :D

btw RUR3 je veceras na okupu ... skrimke , prota , masta b , hpo i me

Link to comment
Share on other sites

Masta b deal uvjek sa tobom :D

Bjeli kako da znam bro kad se nikad nisu ni pojavili ... znam unikind i salle ali oni nece da igraju ..

btw RUR3 je veceras na okupu ... skrimke , prota , masta b , hpo i me

ne ne ne ... ja i jesam napisao gore da JA ispaljujem, a ne vi :))

eyel ne ide, nemamo rezervaciju, ja se nisam iscimao da nadjem drugo resenje jer nisam bio siguran da cemo igrati, a nisam ni znao da on nece doci (on je do sada rezervisao kad smo isli)

od kuce ne mogu da igram jer jednostavno trenutno nemam cs na kompu, a mrzi me da jurim da li ima slobodnih kompova u KGB-u ili negde drugde da bi se iscimao da idem vise od pola sata (u jednom pravcu) da bi na kraju igrali neki random mix

a mouse dobio od prijatelja iz swe ... kojeag sam cekao na aeorodrom 3 sata jbt po onoj vrucini c c c al se isplatilo :D

slazem se da vredi i ja bih cekao :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...