Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smarate...

ladno sam ja za neku ekipu igrao veceras .. valjda za keca..

nije ovo ozbiljno, nikako...

dajte da oformimo ekipu ljudi koja je voljda da igra i da se cima, pa da na osnovu toga sastavimo ekipe, jel ovako stvano nema smisla...

ljudi na pola igre napustaju samo igru ... bezveze je da se nerviraju ljudi koji stvarno zele da ovo uspe ...

aj pisem sutra kada se "oladim" ..

Link to comment
Share on other sites

Prvo da se razumemo - ovo nikada nece biti ozbiljno, a i treba da bude zabavno, a ne ozbiljno :)

Jednostavno proslo je 20 dana od kad je ovaj topic otvoren a jos nismo presli ni 2. "kolo". Sledece nedelje ce vec pola ljudi da zapali negde.

Dogovorite lepo neki standardan termin tipa ovih 21h uvece i neka se tada igraju mixevi, ko dodje dodje ... :)

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se razumemo - ovo nikada nece biti ozbiljno, a i treba da bude zabavno, a ne ozbiljno :)

Jednostavno proslo je 20 dana od kad je ovaj topic otvoren a jos nismo presli ni 2. "kolo". Sledece nedelje ce vec pola ljudi da zapali negde.

Dogovorite lepo neki standardan termin tipa ovih 21h uvece i neka se tada igraju mixevi, ko dodje dodje ... :)

pazi,

dovoljno je ozbilnno da se ljudi od dvadeset i kusur godina mogu stastati JEDNIM u nedelji da odigraju kaunter strajk 5na5 ...

ako to ne mogu onda su kurci ..

jeste proslo dvadeset dana, ali satnica je ugovorena, tj sastavljena, sto znaci da bi mogao bar neko da se iscima, bar da ispostuje ove koji su redovni, tj koji dolaze na mecheve...

termin je dogovoren, utorak/sreda/cetvrtak posle mecheva, znaci najkasnije oko 23h ...

Link to comment
Share on other sites

nije :)

sto se moje ekipe tice mi smo kada se igrao prvi mec dosli svi, a mislim da su i protivnici dosli svi. To je bilo pre 8 dana.

Danas eyel nije mogao, Roka nije mogao (ne znam razloge), Dejan je rekao da dolazi, Exilea nisam bio uhvatio na msn. Igrali smo protiv ekipe koja do sada nije uspela da skupi svoju petorku za mec, a od tih 5 redovnih koje si naveo redovni od njih su samo Sandzak i Prota. (sam Sandzak je napisao da RUR3 ne postoji i da se nije ni jednom skupio pre oko jednu stranu).

Sto se redovnosti tice svi su igrali po 1 susret do sada tako da dolazak jedanput nije redovnost (naravno ima onih koji dolaze redovno na mixove ali opet to nema veze bas sa redovnoscu na onim mecevima na koje treba da se dolazi).

Meni se nije islo 30+30 minuta do igraonice i placalo 80din/h da bismo se pokupili kako stignemo i odigrali neki tamo mix ako nas uopste bude dovoljno. Pljujte me ako hocete zbog toga, ali ja od sada ovakve mixeve igram tek kad namestim CS kuci jer mi se to ni sledeci put nece raditi :) Jedno je organizovan mix, a drugo je ovo sto si upravo napisao - jurenje rezervi, izlazenje na pola mape ... blabla

Kuci mi to ne smeta, mogu da radim nesto drugo ako ljudi naprasno rese da napuste mec.

Sto se duzine tice, slazem se ja da je satnica zakazana i da bi trebalo biti kulturan i ispostovati je, ali sto duze traje vece su sanse da ce se ljudi smoriti ili otici na more.

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Da se samo izvinem ekipi jbg al' stvarno nije do mene...puko bio server u panchevu pa sam ostao bez neta,pokushao sam par puta da se vratim na server ali ping je bio ubitachan i izbacivao me totalno iz kantera...zapenio sam tih hmmm pola sata/sat dok sam pokushavao da se vratim na server ali uzalud [:(!] ...al' dobro izdrzhao je jednu celu mapu [^] ,kako ste proshli ostatak?

Link to comment
Share on other sites

sta dizete frku koji andrak.....

ako ne mozete ne mozete i ae zdravo!!! a sto se tice redovnosti samo u ponedeljak nisam igrao!!

tako da ja mislim da RuR3 definitivno postoji :D:D jedino od dominusa nema ni traga ni glasa...??

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

-edit- za shooleta

HAHAHAHHAHA, NE DAM SE TEK TAKO :D :D :D

Sto se redovnosti tice svi su igrali po 1 susret do sada tako da dolazak jedanput nije redovnost (naravno ima onih koji dolaze redovno na mixove ali opet to nema veze bas sa redovnoscu na onim mecevima na koje treba da se dolazi).

pa da, to je to, na to sam ciljao....

ako se ljudi cimaju za mix onda sigurno da su tu za reguular mec..

sto se ostalog tice, u sustunu se slazem...

samo kazem da treba da se vidi ko je redovan, i da se na osnovu toga sastave ekipe..

jeste da ce to validno biti tek posle dana odmora, tako tek od seprembra, ali aj bar da ovo odradimo kako treba....

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

sta dizete frku koji andrak.....

ako ne mozete ne mozete i ae zdravo!!! a sto se tice redovnosti samo u ponedeljak nisam igrao!!

tako da ja mislim da RuR3 definitivno postoji :D:D jedino od dominusa nema ni traga ni glasa...??

elem ... sta sam ja gore rekao :)

mene zanima dal ce rur3 doci zbog rezervacije.... da se ne cimam do igraone bezveze... realno imam pametnije stvari od igranja cs-a ffa.

ja dolazim na cw , a rur3 bi trebalo da ima ekipu samo shto skoro vishe niko od nas ne chita ovo

RUR 3 nema ekipu .. sale i unikind ne igraju .. jedino ja i prota igramo i to veoma uspesno .. pobedivsi rur4 sa 16 : 3 inferno i vise nisu hteli igrati ... znaci ja i prota smo preuzeli vodjstvo RUR3 zbog nedostatka igraca i ubacujemo nase drugare sve dok nam ne dodelite druge igrace :) btw dobeo sam microsoft intelli mouse explorer 3.0 ? valja to nesto ? i neki qpad ... a daaa tu u smo veceras prota i ja with friends !

samo kazem da treba da se vidi ko je redovan, i da se na osnovu toga sastave ekipe..

jeste da ce to validno biti tek posle dana odmora, tako tek od seprembra, ali aj bar da ovo odradimo kako treba....

stvar je u tome sto sam se ja za ovo prijavio 8. juna, a posle 7. jula idem da se odmaram i nadao sam se prvi da ce se to ranije zavrsiti :)

sto se septembra tice meni su licno predavanja svaki dan od 16 do 21h, tako da ce mi kad opet krenem sa faxom (kraj septembra / pocetak oktobra) ovo biti zadnja stvar na pameti, a ne verujem da bi do tada ova moja ekipa postala netaknuta :)

Klanovi se raspadaju za mnogo krace periode, a kamo li mix ekipe... Ako uvek moze da se skupi 10 ljudi da igra 5v5 i imamo stalno server za to u 21h totalno je nebitno da to budu ljudi koji ce stalno igrati zajedno. Mozda neko zeli da igra svako vece od 21h, a neko jednom mesecno kad mu dune?

Link to comment
Share on other sites

Klanovi se raspadaju za mnogo krace periode, a kamo li mix ekipe... Ako uvek moze da se skupi 10 ljudi da igra 5v5 i imamo stalno server za to u 21h totalno je nebitno da to budu ljudi koji ce stalno igrati zajedno. Mozda neko zeli da igra svako vece od 21h, a neko jednom mesecno kad mu dune?

naravno, to ti pricam, nadam se da ce bar 10 ljudi biti sposobno da se organizuje za neki mix...

Link to comment
Share on other sites

evo ja dam predlog...

napravite 1-2 ekipe i skupite se i dodjite na tur u vrbas..... bice carski :D

igramo se a posle rash na alkohol i provod :D

ps moram malo reklamu da opalim uzeli ste mi svu gledanost :D

Edited by Gia @ vozd

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

e imam jedan extra glup predlog kako ovo da se reshi ...

vidim ja da ove ljude ovde treba motivisati , zato predlazhem da se od sada vodi evidencija ko imam kakv skor na svim mechevima zajedno i da , bez obzira na broj odigranih mecheva , na kraju ko bude imao najvishe ubistava , ili mozhda najvetju skor razliku , dobije nagradu , a to je pivo i burek od svakoga ko se prijavio za ovo pa makar mu na gajbu morali odlaziti . a shta kazhete ? [atom]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

e i bio je gg danas ...

mnogo zaebavanja na nukeu ali bozhe moj shta je tu je ...

masta b pobedili smo :)

Link to comment
Share on other sites

e imam jedan extra glup predlog kako ovo da se reshi ...

vidim ja da ove ljude ovde treba motivisati , zato predlazhem da se od sada vodi evidencija ko imam kakv skor na svim mechevima zajedno i da , bez obzira na broj odigranih mecheva , na kraju ko bude imao najvishe ubistava , ili mozhda najvetju skor razliku , dobije nagradu , a to je pivo i burek od svakoga ko se prijavio za ovo pa makar mu na gajbu morali odlaziti . a shta kazhete ? [atom]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

e i bio je gg danas ...

mnogo zaebavanja na nukeu ali bozhe moj shta je tu je ...

masta b pobedili smo :)

za pivo UVEK!

u bilo kom smislu, vidu ..

moglu bi i da organizujemo neku RUR CW CS/ KAFANA/PIVO - PIJANKU ;)

pa da vidimo KO MOZE VISE ALKOHOLA U SEBE DA UNESE ... :)

Link to comment
Share on other sites

pa nismo svi kapaciteti za tako neshto. a neki od ans se cimaju i da treniraju redovno :D

ali elem, danas nisam mogao mix zbog zhurke, ali sam inache uvek rad. i ok mi je ta ideja da kroz igranje mixeva (kojima redovno treba vremena da pochnu, al kad pochnu nisu neshto preterano neozbiljni) iskristalishemo ko je redovan a ko ne, pa da tako sklopimo ekipe :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...