Jump to content

Zakupljivanje CS Servera


Recommended Posts

Pocela je prodaja i iznajmljivanje CS servera u Srbiji.

Serveri su na Intel Xeon serverskoj masini, resursi se povecavaju po potrebi.

Internet je direktan opticki link na telekomu i neogranicen je.

Serveri su dobro podeseni i rade sasvim korektno i bez choke i loss.

Ping na serverima je kao na CS-Srbija, KGB serverima ili bolji.

Ko zakupi svoj server dobija RCON password i ima pravo na konstantno menjanje i modifikovanje svog servera.

Servere podizem ja, odrzavam ih i mene konatktirate za bilo sta sto biste hteli da instalirate ili modifikujete na svom iznajmljenom CS serveru.

Cena iznajmljivanja slicna je ceni na stranim hostinzima sa razlikom sto ovde imate mnogo vise fleksibilnosti da radite na svom serveru i on radi 24/7 a ne samo kad vam treba za mech a i vama je ping ovde nizi i moze biti non-steam.

Losija razlika u odnosu na strani hosting je ta sto je zbog naseg telekoma strancima ping 50 pa navise. To ne zavisi od servera vec samo od naseg telekoma.

Kada iznajmite svoj server placate prvi mesec koriscenja i dobijate sve ovde pomenuto. Posle toga svaki mesec placate fiksnu cenu iznajmljivanja a za unapred placanje vise meseci postoji mogucnost popusta.

Cena za CW server sa 12 slotova je niza od cene Public servera sa 24 slota.

Pogodnosti i uslovi iznajmljivanja:

-> Uz svaki svoj server dobijate besplatno Team Speak 2 server na kojem mozete dodavati admine po zelji.

-> Svoj CS server mozete po zelji nadogradjivati dodacima, modovima i pluginima. Sve sto treba je da odredite sta zelite na serveru i ja cu to, ukoliko je izvodljivo instalirati i podesiti po vasim zeljama. Mozete imati 5 zahteva za modifikaciju u toku jednog meseca tako da je najbolje smisliti pa mi se javiti.

Kontakt:

Za ovu uslugu i za informacije o cenama i nacinu uplate kontaktirajte mene na mail:

iggi@kgb-hq.com

p.s. Za one koji su ranije znali i kontaktirali me za ovo postoji novost da vise nema placanja setup-a prvi mesec je iznos samo koliko je iznajmljivanje servera .Cenu znate, ko ne zna neka pita ;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...