Jump to content

HELP PLS


Recommended Posts

dakle..

imam problem "in-game" tj igra se NON-STOP zapucava jebeno!! nekad posle pola sata igranja, a nekad

posle 10 sekundi!! (igra "stane" i moram da uradim alt+f4 da bi zatvorio wow)

uradio sam onaj "repair" 100x.. neznam sta da radim stvarno..

a fora je sto, dok sam igrao na modemu pre nekog vremena - nisam imao ovih problema.

sad imam adsl 256 i to se desava :P neverujem da je zbog toga al cisto da spomenem, jer

net stvarno extra radi (probao sam cs, surf bla bla)

tako da problem mora biti u wowu :P

staaaa da raaaadiiiiim bre?! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao problem pre...npr. idem igram i udjem kod inkeepera npr i sve stane i moram da restartujem komp....ni alt+f4 ni ctrl+alt+delete ne radi....reinstalirao sam komp i sacuvao stari wtf zbog addonova i opet je bilo isto dok nisam izbrisao taj stari wtf kako bi wow automatski napravio novi i tu je problem nestao...probaj wtf folder da izbrises....ne znam kako drugacije da ti pomognem jer je verovatno greska u njemu kao sto je kod mene bilo....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa

imamo isti problem

kod mene svi likovi nestanu i ja mogu da se krecem ali nema nikog a kada ima ljudi ili npca ne mogu da pricam strasno

btw i ja sam igrao na modem sada sam presao na adsl ja sam is smedereva mozda je do poste ?

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa

imamo isti problem

kod mene svi likovi nestanu i ja mogu da se krecem ali nema nikog a kada ima ljudi ili npca ne mogu da pricam strasno

btw i ja sam igrao na modem sada sam presao na adsl ja sam is smedereva mozda je do poste ?

Za zapucavanje ne znam ali sto se ovog tice imao sam isti problem samo sto je mene jos diskonektovao posle 10-15 sec. Jos je cudno sto je problem imao samo jedan od mojih likova ostali su radili savreseno, bas cudno. Pokusaj ovo meni je resilo problem : http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww01686p3

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...