Jump to content

Muzika za auto :-)


Recommended Posts

Treba pazarim auto pa ono vec krecem da pravim neku listu n stuff :-)

Ae recite 5-10 pesama koje su vama do jajne za voznju autom? :-) pri tome da nisu spore ili shta vec (to jebeno nije za auto ^^ ) i neshto bez previshe, vrishtanja dranja i ispiranje mozga :P

a da, samo strane dolaze u obzir

tipa tehno/house

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

hm,ja slusham iskljucivo trance =)

npr danas mi je hit son kite-gazing at the sun (parham & plaza remix, 2006) ili mozda ticon-reflections,lemurians-who shot the dj,mekkanika-ancients cult,wizzy noise-screwheads rmx... cesto slusham ceo ticonov zero six after.to je sve matoro,poshto mi se pokvario rezac =)

mada ako ima josh nekog u kolima uglavnom se zale pa im onda pustim neshto tipa hugs'n'kisses,till west & dj delicious - same man,shta znam,mozda lamb-transfatty acid (kruder & dorfmeister rmx),super stvar.a kada me mrzi da im trazim pesme ja pustim james lauer live @ sound bar with john digweed & desyn masiello,onako,za svaciji ukus,a i meni se svidja =)ako hocesh "malo" tvrdji zvuk,meni je cj bolland-hot summer mix od pre par godina sasvim ok =)

a nekad slusham i neshto skroz drugacije tipa breaking benjamins-so cold,3 doors down-kryptonite,ocean colour scene-riverboat song,hoobastank-out of control,system of a down-radio/video...

*edit* zaboravio sam moj all time favorite track berry white-never never gonna give you up

[:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

gle kruko lol =)

pa da,batalio wow,smorio chillout,pa reko da vidim shta josh ima na rur-u osim wow podforuma.a usput i da malo propagiram trance,zainteresujem ljude,mozda zavaljam neshto sa strane.... [:X]

[:D]

nisam znao da se ti zanimash igrama

Link to comment
Share on other sites

gle kruko lol =)

pa da,batalio wow,smorio chillout,pa reko da vidim shta josh ima na rur-u osim wow podforuma.a usput i da malo propagiram trance,zainteresujem ljude,mozda zavaljam neshto sa strane.... [:X]

[:D]

nisam znao da se ti zanimash igrama

pa kao da, mada nisam ovde prvenstveno zbog toga, nesto ni nemam vremena da se igram ;)

ne rise da nesto studiras? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bio je slican topic search :)

meni je muzika ista nebitno da li sam u autu, za komjuterom ili u parku

verovatno jer spavas vozis se i blejis non stop u istom parku ? :)

Ja dosta vremena provodim u kolima i zato iskljucivo house slusam (mada ga slusam stalno svugde), dacu ti par pesama koje su dobre ako imas iole dobro ozvucenje u kolima

1.Freemasons-Rain Down Love (Original mix)

2.Wawa-Sombrita

3.Deep Dish-We Gonna Feel It

4.03-DJ Anoine feat. HassanArabian Adventure 3 (Good Morning St. Tropez) (dcremix.to)

5.Alex Gaudino-Destionation Calabria

6.Eva Avilla-I Owe It All To You (Hatiras Vocal Mix)

7.dj_antoine_-_good_evening_moscow_(original_mix)-life06

8.Dada ft Sendi Rivera-Lollipop (Jerry Ropero Mix)

9.David Guetta - Love is Gone (Fred Rister & Joachim Garraud Remix)

10.house of pain - jump around hoxton whores remix

11.martin ten velden - wish you would tom novys summer anthem 20

To su pesme vecinom starije, lake za trazenje, a i dobro zvuce i dizu te u kolima :D

~~

Link to comment
Share on other sites

pa kao da, mada nisam ovde prvenstveno zbog toga, nesto ni nemam vremena da se igram ;)

ne rise da nesto studiras? [:D]

ma 'de studiram,batalio sam odavno...jbga krenuo sam stramputicom [V]

shto ce reci da si se ti grujo neshto istripovao [:X]

radim brate,kao crnac =)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ewo da ti ja predlozim neshto...

ispiranje mozga ti definitivno treba jer ne vidim svrhu "ludovanja" ako nemash konkretnu muziku...a ne ove komerc export inport...

Twisted System - Mad Minor

Twisted System - Daorithe

Twisted System - Outherdementia

Shift - Dead meat part II

Shift - Remote Access

Shift - The Rift

Ka -Sol - Skreno

Cosmogranic - Inner Circles

a malo laganije...

Uvek dobar Astral Projection..necesh pogreshiti....

E da Marko Nastic - Flojd

Marko Nastic - Acid Rain

Marko Nastic - Shmekerica kulijana

Marko Nastic - Shut up and dance

Dejan Milicevic - Profumatao

tolko od mene

btw...ne verujem how much is the house ppls...

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

za kola tiesto...

ne znam da li je neko naveo ovde, ovi sto su manje pisali citao sam a ovi sto su postovali 2342652 pesama nisam hteo da gledam.

covek je rekao 5-10...

znaci ovo su sto mislim da niko nije pomenuo.

novije:

tiesto & maxi jazz - dance for life

arno cost & arias - magenta

sharam - patt

ali neke od olskul stvari koje prze za kola:

criss source - hugs n kisses

a studio ft polina - sos

bodyrockers - round & round

starkillers - discoteka

david guetta - money

Herd & Fitz ft Abigail Bailey - I Just Can't Get Enough

daniel hoppe ft paul king - love and pride

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

ganstu i ugradish hidrauliku u auto i iskujesh sebi okovratnik od kilu i kao lud si...shta se lozite kada ce lik opet sam da izabere neshto svoje...a ne shta ste vi hteli...

@tema : Brate...pogledaj na nekim play listama sa neta...imash taj net...presushash...copy/paste pesmu u folder [Za auto] narezesh na cd i eto tako......nemoj da ti je lenj net!!!

btw...neko ima auto a neko ima muziku [V][:(]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

A neko ce ostati i bez auta i bez ushiju [^][;)][8D][:D][:p] 4 [:X]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...