Jump to content

Infernal


rusici

Recommended Posts

zasto mislis da sam se nadrkao uopste nisam u tom fazonu da svideo mi se i call of juarez i gun sto pa nije lose ne znam sta vi igrate ali dobro nemoj da mislis da imam nesto protiv niti da sam u fazonu da se svadjam jednostavno sam pitao

nista ucinilo mi se ;) igram sve sto se pojavi i vecina popase uninstall vec nakon prvog nivoa ili misije, zato sam i rekao da si pravi hc gamer koji moz' da otrpi masu nedostataka i odigra do kraja :)))

ja na zalost nisam od te fele :) ali volim da imam cak i trash naslove :)

coka nema pisu :)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Infernal je dobar kao tech-demo, ako oćeš da se ložiš šta sve grafička može da prikaže. Na mojoj 6600 GT sve super klizi, a grafika je OMG!!! Izgled lokacija je od solidnog do fenomenalnog (2. nivo na snegu, npr), a likovi su bolesno modelovani, u par in-game sinematika izgleda ko da gledaš full CGI, bez preterivanja. I vatra je mega urađena, a naročito efekat kad se possesuje duša palog protivnika, jbt, boli glava posle desetak takvih epilepsy-momenata. Van toga, igra je golo govno, linearno i monotono shibanje sa protivnicima kroz generičke i dosadne levele. Sad sam u nekoj fabrici i smorio se za sve pare, al se trudim da igram, možda bude još neki dobar efekat ili level design.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Infernal je dobar kao tech-demo, ako oćeš da se ložiš šta sve grafička može da prikaže. Na mojoj 6600 GT sve super klizi, a grafika je OMG!!! Izgled lokacija je od solidnog do fenomenalnog (2. nivo na snegu, npr), a likovi su bolesno modelovani, u par in-game sinematika izgleda ko da gledaš full CGI, bez preterivanja. I vatra je mega urađena, a naročito efekat kad se possesuje duša palog protivnika, jbt, boli glava posle desetak takvih epilepsy-momenata. Van toga, igra je golo govno, linearno i monotono shibanje sa protivnicima kroz generičke i dosadne levele. Sad sam u nekoj fabrici i smorio se za sve pare, al se trudim da igram, možda bude još neki dobar efekat ili level design.

samo se ti trudi [:D]

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...