Jump to content

mafija.....


pilauda

Recommended Posts

Zabo sam se na delu kad sam na aerodromu i zavezao sam lisicama Frenka za banderu i sad treba da nadjem frenkovu zenu i cerku, znaci vrteo sam se pola sata po aerodromu i ne mogu da nadjem gde su....da li se neko mozda seca gde se nalaze.....van aerodroma ne mogu da odem.......

Link to comment
Share on other sites

uff, kako je dobra bila ta igra :( , juce instalirao godfathera, ali nije to to, igra vishe podseca na gta or smtin. cak ni za grafiku ne moze da se kaze da je bolja. Aaaaa, ocu nastavak mafije bre XD

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odma gde je frenk imash 4 kuce. Kuca koja je najbliza aerodromu je ta gde su mu cerka i dete [gledash frenka, okrenesh se 180 stepeni i skroz desna gajba :)]

uspeo, fala staljo :) e a vrteo sam se po toj kuci bar 15 mina otvarao sva vrata a nisam prisao zeni lol

Link to comment
Share on other sites

pa imam ali je problem sto je originalna igra tako da ti treba original prvi cd tako da moras da sacekas da je predjem :)

@topic ajde jos jedna POMOC zaglavio sam se na krugu kad treba da odem na onaj skup na doku gde neko treba da drzi govor i ja kao treba da ih nerviram nesto, znaci ne znam sta da radim, samo me kao cuvari upozoravaju i to je to....a kad krenem da se bije ili da prodjem pored cuvara na brod kaze mission failed nije mogla da odrzi govor

Link to comment
Share on other sites

nadjoh na newsu malopre, pa pristavih i ja na dl, da se neshto kvalitetno igra :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ljudi jos jedno pitanje, ukrao sam neki kamion i dokumenta od vozaca i idem do doka da dignem neke kutije sa cigaretama skupim, dodjem do garaze za utovar, tu neki cuvar bleji i kaze kao nista ne radis ajde radi odo ja da pisam, i ja tu stignem da utovarim sve kutije ali 3 mi ostanu, sad ja vas pitam sta da radim kad se on vrati, znaci tu stoji ja kad ga ubijem napadnu me cuvari i izresetaju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...