Jump to content

Recommended Posts

mozhda tebi...

Mozda me bas boli paja, kolko ja vidim jedino sam ja predlozio neki datum, meni je svejedno iskreno, a 31vog hajli casti, pa sam zato mislio :))))))))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate mrzi me da citam sve nek organizator izadje sam sa topicom a ne neko drugi i nek kaze kad moze pod kojim uslovima i za koje pare i koliko je to daleko od ns-a i tako nekim detaljima pa cemo da vidimo zainteresovanost ako bude velika do nekih nedelje pre turnira odrzace se ako ne nek se otkaze i cao zdravo ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Slusajte Vladicu, zadnja tri toura je dosao!11

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Onda je dogovoreno, pocetak juna it is [:D] iako je misa prodaja

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

@Undying_dweller:

Nije poenta da se mi sad ovde dogovaramo kad kome odgovara, jer tako turnira nece biti nikada.

Pogledaj malo topic, vidi kada mislish da bi ljudima najvishe odgovaralo, napravi topic sa SVIM informacijama (nadji negde najave za neke od prethodnih turnira, Bijeljina npr).

Ko dodje, dodje, ko ne dodje, jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Jao i ti pametnjakovicu kad je taj tour bio kao su svi prestali da igraju war u Ks-u pre 3-4 god shto su bili dobri sad jedino realno nas 5-6 max igra aktivno i to da se raspada igraonica i da se sve restartuje dodjite pa se uverite... (to si ti neshto pomeshao u Krusevcu nije bio nikakav tour 2vs2)

igraonica je otvorena skoro, ima 30-35 kompa ==> 1000 eura po kompu tako da nemoj mnogo da se proseravash a i vi ostali ako nemate nishta da kazete normalno nemoj da komentarishete uopshte... [:(!]

Da da nije ni bilo tour-a, cek da se setim nekih imena.....rXo_DuSHaN ja mislim i cini mi se rXO_beowulf, nisam hteo nikog da vredjem ali nemoj ni ti kretenu jedan

Link to comment
Share on other sites

Da da nije ni bilo tour-a, cek da se setim nekih imena.....rXo_DuSHaN ja mislim i cini mi se rXO_beowulf, nisam hteo nikog da vredjem ali nemoj ni ti kretenu jedan

Dweller:

Juche sam prichao sa svim tim koje si ti nabrojao i oni su rekli da tad turnira nije ni bilo, bilo je pre 3,4 godine...

Link to comment
Share on other sites

@3a Cp6ujy ===> nepotrebno je to da vredjash jer ja tebe nisam ali nema veze ne obazirem se ja na to...

PS: nisam imao net pa sam morao sa bratovog kompa da odgovorim te ljude shto si nabrojao se ne secaju tog tour-a i kazu da nije sigurno bio pre 1-2 god, mozda 3-4...

Hvala Voodoman-u, Vladici i Green-u na info-u napravicu novi topic sa svim informacijama...

Edited by UnDyiNg_DwElleR
Link to comment
Share on other sites

Ako mi platite odradicu vam i kartice [;)]

Koji si ti car..znaci ono u Bjeljini kad smo dosli i videli nashe AJ DI -jeve... bruka. [:D]

Jos i za fatu napravio a recheno ti je sto puta da nece doci :P

Mog'o si i za crovaxa i axi-ja da napravis [8D][8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...