Jump to content

Da li je ovo hack ...ili cudan bug?


Recommended Posts

Sinoc kasno uvece igram na northrendu igram sa nekim likom secam se da je bio random lvl 19 ShadowHunt se

zove acount, i kako sam usao on poce da pise ono non stop "exit, plz" i valjda kopi pejst ...uradio je to jedno deset puta

zatim se pojavio onaj skrin kao da cekam njega kao da on laguje, i kad je to proslo, sve mi se ukocilo....ali ljudi ne mislim igra, nego brate ceo komp, nisam mogao ni alt+tab ni ctrl+alt+delete, ma nista nisam mogao....morao sam restart....sad ne znam kakav to hack moze biti da mi se TOLIKO zapuca komp....ili se to slucajno pogodilo...

Sta vi ljudi mislite? Jel ste imali neko slicno iskustvao?

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Da desava mi se sve mi stane , ni mis , ni alt+tab nista pa moram stalno manual restart.

I to kada igram 1v1 , kontam da nije hack nego ono komp se zakucao .

PS: jel ti se desio da ti se zapucao i da pocne kuciste da vristi posle 10 sec ? Meni se i to desava :))))

Cuje se onako tu tu tu tu tuuuuuuuuuuu :D

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu ne znam da li je bag ili nesto drugo.

Kad pokusam da igram ladder partije izbaci m crveni usklicniki : "Your CD KEY is disabled from ladder play."

Mogu da igram cg ali ovo ne, zna li neko zbog cega?

Jeste, priznajem, koristio sam maphack za zajebanciju protiv nekog lika , posle sam odmah obrisao akaunt posto sam hteo samo da proverim da li radi. Ne znam da li ima veze sa tim?

Ako ima, kad ce da mi istekne ban otprilike?

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu ne znam da li je bag ili nesto drugo.

Kad pokusam da igram ladder partije izbaci m crveni usklicniki : "Your CD KEY is disabled from ladder play."

Mogu da igram cg ali ovo ne, zna li neko zbog cega?

Jeste, priznajem, koristio sam maphack za zajebanciju protiv nekog lika , posle sam odmah obrisao akaunt posto sam hteo samo da proverim da li radi. Ne znam da li ima veze sa tim?

Ako ima, kad ce da mi istekne ban otprilike?

Ako te je lik prijavio onda je gg.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, priznajem, koristio sam maphack za zajebanciju protiv nekog lika , posle sam odmah obrisao akaunt posto sam hteo samo da proverim da li radi. Ne znam da li ima veze sa tim?

Ako ima, kad ce da mi istekne ban otprilike?

Kako si me prijatno nasmjao... oboze kakav retard o boze GG

Link to comment
Share on other sites

Ako si vec bio banovan, onda mozes da kupish novi.

Ako ti je ovo prvi put, 30 dana necesh moci da igrash ladder.

za 2.5 godine koliko igram ladder nisam nikad bio banovan, samo sad ne kapiram, da li ce taj ban automatski da mi se skloni ili treba gm da ga sklanja?

Ako te je lik prijavio onda je gg.

Nije sigurno jer mh nisam ni koristio, ukljucio sam samo na 2 sekunde da vidim dal radi(jer koristio sam tu verziju shadowfrench jos kad sam se zezao na xpamu, jos verziju 1.16 koliko se secam).

Dakle nisam ga koristio tokom igre, na kraju te partije bilo je GG WP :)

Kako si me prijatno nasmjao... oboze kakav retard o boze GG

Retard ti je tata seljacino neuka. Procitaj nesto pre nego sto prokomentarises i na kraju kazes nesto za sta sam siguran da pojma nema ni sta znaci.

Link to comment
Share on other sites

Ukloni ce ti se automatski...Tj,sve ce oni da regulishu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

eo i ja nemogu vec dosta na evropu zbog hacka da li je banovan cd key ili samo 30 dana ban ? ..mada kad se konektujem pise ono kao kad nema neta check your connection?!

Imam isti problem, samo klikci na Battle.Net dok ti ne bude pisalo Downloading data files... :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...