Jump to content

War Front


shoosh

Recommended Posts

Jel probao neko? Nisam se nesto pretrgao od igranja, ali deluje skroz ok. Ponajvise me podseca na C&C, ono skupljas resurse, stancas pesadince, war factory, elektrane...probacu danas skirmish...grafika izgleda supeeeer, samo se introi ponekad baguju...dacu vise utisaka kasnije...

fml

Link to comment
Share on other sites

hahaha za final impression

jel to ona igra sto je u sk dobila nesto oko 90 ocenu?

jeste i bogami dobra je, cela ideja kampanje sa pricom da je hitler ubijen i umesto njega dosao jos gori lik i da su svabe usle u britaniju mi se dopala u odnosu na vec 1000 puta vidjeno, dopadaju mi se i nove jedinice kao sto su multi-turreted tanks, jet-pack soldiers, stealth bombers, armored mechs su takodjeosvezenje, eksplozije su stvarno vrh odradjene, ali ima i stvari koje iritiraju kao sto su pathfinding naravno :) umeju vozila da se dobrano zaretardiraju i sto je jos interesantno brzina kretanja vozila jednaka je brzini kretanja pesadinaca. Sve u svemu veoma dobar C&C klon koji ce da prekrati vreme dok se ne pojavi treci nastavak originala.

fml

Link to comment
Share on other sites

Pa da nastavim ovaj monolog :) posto sam zaboravio da napomenem vaoma bitnu stvar, a to su heroji...i alijansa i rusi i svabe imaju po 3 komada, svaki od njih ima jednan aktivan i 3 pasivna skilla(jedan moze da minira zgrade kao sto je to tanja radila, jedan je tata za tenkove...). Budze se naravno expirienceom koji je bitan i za obicne jedinice koje takodje napreduju. Aktivni skilovi imaju poprilican period za recardzovanje.

E sad lose strane igre su kao sto sam vec rekao pathfinding, pogotovu kad krenes sa ruljom porusice pola sume, radije nego sto ce krenuti putem, a onda krenu razdvojeni na 2-3 strane. druga stvar je sto sve jedinice ginu za tili cas bilo da su to pesdinci ili tenkovi :( i sve se svodi na mass stanc :(

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...