Jump to content

Pes 6


Recommended Posts

Pa ono uzeleo sam se fudbala igrao sam WoW proteklih meseci pa i nesto nisam imao vremena za fudbal... :)

mada sta da vam kazem fudbal je u krvi, nemoze se bez njega a igram shampionski kao i uvek :DD

neznam videcu ovih dana da se dogovorim sa onim ortacima sa kojima sam igrao pa da svratimo do tebe... :)

A skim bi ja igrao nego sa najboljom ekipom na svetu Forza INTER !!!! :DDDD

Link to comment
Share on other sites

@stameni F: Ne znam zašto, ali u ovom delu F.Torres iako ima iste ocene slabiji je jedno barem 3 puta u odnosu na to kako je igrao u PES5. Nije tu ni Ibagaza, a Mista mi nije dobra zamena za njega. Od Chelsea sam se još u prostom delu oprostio, a u ovom kao neko ko igra sa dva CF definitivno mi ne pada na pamet da se kockam :) Sad ako igram sa drugim timom, uzmem Juventus.

@kajla: Hmmm... onda sam pomešao timove tebi i Troletu :)

Popričaću sa gazdom jedne igraonice gde se pika fudbal redovno da vidimo kada bi moglo da se organizuje (obično je nedeljom od podneva, a nagrade se dele po principu: 60%/20%/10%). Za učešće znam da bi trebalo da bude ~400din tako da bi vas sve ukupno do SDa i nazad iznelo oko ~700/800din (u zavisnosti od toga da li ste studenti). Igraonica je od autobuske stanice na 10 minuta.

E, da, ima i video projektor nekih otprilike 10x6m i na njemu se uvek igraju eliminacione utakmice, super je osećaj :)

Samo se vi lepo dogovorite kada vam odgovara i posle toga ću već i da otvorim temu za turnir :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

e ovako,

posto mislim da nece biti nekih turnira do ESWC-a, ljudi koji su raspolozeni da igraju PES 6 su uvek dobrodoshli da igraju kod mene kuci ili u rodnoj igraonici NET+ (naravno ja snosim sve troskove igranja [:)] )

zainteresovani neka se jave putem MSN-a ma kajla27@yahoo.com

i naravno ako ima ko bolji neka se javi [:)] ................ ajde pa se vidimo .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...