Jump to content

Dota Turnin,World Net,Novi Sad


FreeStyler>GT-R

Recommended Posts

Turnir se odrzava u igraonici World net,18.03.2007,tj. nedelja,sa pocetkom u 10h i nepoznatim krajem[tj trajace dok se ne zavrsi],ekipe iz udaljenih mesta se mogu sacekati najvise 30-60 min. u slucaju kasnjenja,ukoliko se najave na kontakt telefon.

Verzija koja ce se igrati:6.41[ako u medjuvremenu izadje novija verzija[6.43],postoji mogucnosta da se ista igra na turniru,ako se pokaze kao balansiranija/stabilnija od 6.41]

Pravila:

1)Mode -rd(random draft),kada se loaduje dota host kuca -rd,ne stavlja se pauza da bi se pregledali heroji niti da bi se smislilo ko ide sa kim na stranu i slicno.Partija odma krece!

2)Ogranicavanje itema:

2 eula/ginsa (dakle nema u isto vreme i dva eulsa i ta dva ginsa)

2 necronomicron

2 refreshera

2 meke

2 arcane ringa

3)Pooling:

Dozvoljeno je da svaki igrac iz ekipe kupi drugom igracu item u vrednosti do 900golda[1-put].

4)Dozvoljeno je postavljati wardove po celoj mapi,pa i blokirati sponovanje kripova po sumi.

5)Backdooring: Dozvoljeno je backdoorovanje svih kulica na mapi do onih na highgroundu(hg).Heroji mogu da se popnu na hg,pa i u stelt modu,mogu se teleportovati(bot ili furion),ublinkovati, bez prisustva kripova ukoliko ce samo ubijati protivnicke heroje,ali nije dozvoljeno rusiti zgrade.Heroj koji se popeo na hg bez kripova moze poceti da rusi buildinge kada prvi krip zakoraci na hg.Kada se jednom udje na hg mogu se rusiti sve zgrade na svim stranama.

Potpuno zablokiranje baze na bilo koji nacin je zabranjeno,tj. kada

kripovi krenu da obilaza taj lane i idu u drugi. (primer: earth

shaker)

Dozvoljeno je sherovanje sledecih itema:

-Ring of regeneration

-Ring of health

-Sobi mask

-Void stone

-Flaska

-Tanga

-Clarity potiona

-Empty Bottle-a :P

Igraonica ima 30kompova,sto znaci da ce 3 meca igrati istovremeno.Ne bi bilo lose da se uradi save na svakih 20minuta,cisto sigurnosti radi,mada su kompovi u dosta dobrom stanju,tako da veoma retko dolazi do nekog pucanja.

Uplata po ekipi je 1000din.Prijava se vrsi tako sto uplacuje 1000din na ziro racun igraonice World Net,Brace Dronjak 13, sa naznakom "uplata za turnir,(ime ekipe)".Br ziro racuna je: 335-7761-55 World Net.

Pre prijavljivanja-uplacivanja,nazvati neki od kontakt phonova radi provere preostalih slotova jer ce se update ekpa vrsiti svaka dva dana.Uplata najkasnije treba da legne do 15.03.,tj. cetvrtka.

Max broj ekipa je 12.Igra se po grupama,2x6ekipa.U grupi svako igra sa svakim,jednu partiju.Prve 2ekipe prolaze u 1/2 finale.Finale se igra na dve dobijene.

Kontakt 062250999 Minja(bnet:3L3M3N7)

0645672229 Viktor(bnet:silencioo)

Ekipe koje su se prijavile do sada:

1.Copavci(ns)

2.Wnet(ns)

3.Srbija(ns)

4.Inferno1(vrbas)

5.Inferno2(vrbas)

6.Sein[bg]

7.Noname[zemun]

8.Yu-hu element's

9.FGI[bg]

10.Kornflex[ns]????

11.Talamaska[ns]

12.

Edited by FreeStyler>GT-R

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

"4)Dozvoljeno je postavljati wardove po celoj mapi,pa i blokirati sponovanje kripova po sumi."

Ovo je popravljeno, sad se kripovi normalno spawnuju bez obzira na wardove/igrace.

Pitanje: da li moze da se prijavi ekipa direktno u igraoni? Da se ne cimamo bez veze za ziro racun i to kad mi je igraona na 10 min od kuce ...

Edited by cf.LaZLoO

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

stvarno nisam primetio da je tu ista nebalansirano...

Pise da hood ima 30% ressistance a u stvari ima mnogo vise ... a 6.42b izlazi krajem nedelje sa svim tim bagovima ispravljenim. Kao i bagom da mozes da uzmes heroja koliko hoces. samo treba da kliknes nekoliko slova na tastaturi i da imas dovoljno para i za 2 sec igra se 8v5 ... !

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Dozvoljeno je sherovanje sledecih itema:

-Ring of regeneration

-Ring of health

-Sobi mask

-Void stone

-Flaska

-Tanga

-Clarity potiona

-Empty Bottle-a :P

Ako nosite tange mozete ih sherovati sa kolegama, nije higijenski preporucljivo ali boze moj ta opcija je dozvoljena [:D][:D][:D]

Pozdravi od Cp6uje svim dota plejerima!

Nemoj da se grbavite. nego aj do world net igraonice u Novom Sadu pa da se sigramo

-narocito prdonje iz Novog Sada (ekipe toxica, Zhanovi klinci i ostale bande sto dolaze na dota night)

Jedva cekam da vas poprnjimo na turniru, vidimo se u nedelju

Cp6uja go Tokuja

Link to comment
Share on other sites

Ja bih teo da prijavim Ekipu FGi aka FED iz beograda,ako je moguce da mi damo pare na licu mesta,i nisam nigde procitao koje su nagrade,da ne bude cimamo se iz bg-a i prvo mesto bude tipa 10 sati besplatnog igranja :))))))

Edited by Haqla
Link to comment
Share on other sites

Nagrade ce biti 60%/30%/10% ili 70%/20%/10%,znaci 100% ide u fond.Jos jedna napomena,alchemist je banovan s tour-a,jednostavno misljenje vecine da je previse imba na -rd.Znam da ce biti polemisanja,ali boze moj,to je pravilo.

@haqla,Nazovi me pa cemo se dogovoriti oko placanja,imas moj broj gore[Minja]

Edited by FreeStyler>GT-R

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

Jel moze da se donesu pare na tour direktno u nedelju ? ... posto, ako moze onda prijavljujem ekipu "kornfleks", a ako nemoze ... jbga aj videcu pa ako nekim cudom uspem sve da ih okupim da uzmem harach za tour pa cemo videti ..

vidim da bi josh neki doneli pa reko, ako je ok ... onda 100% dolazimo xD

@viktor aj pls mi poshalji poruq sa chivavinim brojem ... ako nema ekipu ... mi bismo ga draftovali !!!

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

@Frost:donesite pare veceras na dota night,ili bar dodjite da se javite,cisto da znamo da cete doci....

Dolazim ja na dota night 100% pa cemo videti. al moci cemo da donesemo pare tek u nedelju posto nikako nemogu da ih okupim sve pre. tako da ... ako moze u nedelju, dolazimo 100%.

Ma, aj videcemo na dota nightu

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...