Jump to content

Ko se drogira ?


Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E razocarao sam se u neke likove danas kad videh ovaj topic stvarno. [V]

Tuzno je to bre.

Ja se ne drogiram zato sto NECU, ne zato sto nemam razloga.

NE POSTOJI RAZLOG DA SE BILO KO DROGIRA

Samo glupi um, nenormalno zakljucivanje ili pak nedovoljna obrazovanost te mogu navesti na to.

Ja dodjem na zurku, ne popijem KAP alkohola, ne uzmem DIM vutre i bolje se provedem nego SVI OSTALI!

Drogiranje unistava nesto najvaznije na svetu, nesto za sta su se borile generacije pre nas, nesto zbog cega smo sada gde jesmo - zivot. Drogiranje je JEBENA OBRNUTA EVOLUCIJA! Postajes sve gluplji, slabiji i blizis se nistavilu.

Samo se zapitaj:

Da li zelis sutra da umres?

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

Pa u pravu je covek sa jedne strane (47@nesto...) ali opet treba sagledati situaciju iz vise uglova...ne mogu se svi koji nesto uzimaju svrstati pod isto i neces umreti ako kadkad popusis koji DZ...Npr ljudi kad malo vec dodju u neke godine posao zena deca rodbina...pocinje da im se gomila sranje i teze ka tome da prsnu...e sad postoje 2 resenja za to...jedan je da se rokaju nekim bensicima ili necim drugim za smirenje (kao moja keva npr) ili da se lepo fezenkluju i cao zdravo...ja nesto licno nisam primetio da sam poceo da zaboravljam itd. a dosta sam opusten i ne nerviram se ko ranije...

Over and out...

Link to comment
Share on other sites

E razocarao sam se u neke likove danas kad videh ovaj topic stvarno. [V]

Tuzno je to bre.

Ja se ne drogiram zato sto NECU, ne zato sto nemam razloga.

NE POSTOJI RAZLOG DA SE BILO KO DROGIRA

Samo glupi um, nenormalno zakljucivanje ili pak nedovoljna obrazovanost te mogu navesti na to.

Ja dodjem na zurku, ne popijem KAP alkohola, ne uzmem DIM vutre i bolje se provedem nego SVI OSTALI!

Drogiranje unistava nesto najvaznije na svetu, nesto za sta su se borile generacije pre nas, nesto zbog cega smo sada gde jesmo - zivot. Drogiranje je JEBENA OBRNUTA EVOLUCIJA! Postajes sve gluplji, slabiji i blizis se nistavilu.

Samo se zapitaj:

Da li zelis sutra da umres?

lol

A ti chuo samo za vutru i heroin ?

A nisi upoznat sa sluchajevima da su ljudi koristili droge da bi svoja razmishljanja digli na sledeci nivo. Dosta bitnih ljudi u istoriji se drogiralo da bi napravili ono chemu se mi danas divimo.

Ovo ti je samo primer ako tjesh tako da razmishljash ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dosta bitnih ljudi u istoriji se drogiralo da bi napravili ono chemu se mi danas divimo.

Ovo sam cuo milion puta... poistovecuju se narkomani sa nekim vaznim ljudima

iz istorije koji su se drogirali necim. LOL

I uvek je prica zavrsavala na umetnicima narkomanima, a ne na naucnicima.

I ako je sve tako divno kao sto kazes, zasto nikad nismo culi da je neki trgovac upao

na gajbu kod narkomana i trazio mu pare, pretevsi nozzem ili "injekcijom punom SIDE"?

Edited by nervozni
Link to comment
Share on other sites

Ah oprosti nisam izvalio odma da si komunista kao voodoo pa ti je svako zanimanje, koje za proizvod nema nesto opipljivo, trosenje ljudskih resursa ...

Btw ne umetnicima, vetj nauchnicima drushtvenih nauka da ne zalazimo dublje sad.

Pritom ne vidim sta vama jede leba sto se neko gudrira? Jel ja smaram nekog sto je strejt?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ah oprosti nisam izvalio odma da si komunista kao voodoo pa ti je svako zanimanje, koje za proizvod nema nesto opipljivo, trosenje ljudskih resursa ...

Btw ne umetnicima, vetj nauchnicima drushtvenih nauka da ne zalazimo dublje sad.

Pritom ne vidim sta vama jede leba sto se neko gudrira? Jel ja smaram nekog sto je strejt?

Nisam komunista. I nisam protiv umetnosti.

Ne volim samo kad se povlaci znak jednakosti izmedju velikana i narkomana.

A i nisam ti mama ni tata da te smaram sto se drogiras...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...