Jump to content

SATNICA - CATACOMB "BODC2"


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg.. MI smo siromashan juzhni kraj... moramo da trpimo restrikcije da bi beograd imao struje uvek...

MISLIM SHTA RETJI !!!

Anyway... to shto ste bili 3 dana bez dinara znachi da ste maximalno ugoshtjeni.... ono Vreme u igraoni za DZ i hrana, smeshtaj i to....

Dali mi da ochekujemo isto i dali da dodjemo onda sutra popodne za NS da se naspavamo ko ljudi pred turnir ?

gresis prijatelju, 2 dana na stanici :) sa 10e u gacama :/

btw. ne secam se nikakve klope i vremena ali to nije vazno :) dodjite ako hocete sutra pa cete spavati u igraonici :) a ne na stanici ! :)

Edited by Sale <die bitch>

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da se mozda [sigurno] odnosi na mene posto sam ispljuvao organizacuju.

Mene boli bas kurac sa kim sam u grupi niti me to zanima, nego mi je krivo sto vi kao organizacija ste stavili kao nosioce KKA i THL [nemam nista protiv njih] i onda se vi sa njima ukrstate.

kako to slucajno se desilo, zreb :D

sto se tice novosadjana ja nikada nisam pravio turnir pa da se meni zalite sto vas nisam stavio kao nosioce, nisam ja branko :D

Ali koliko se ja secam x3m i fullproof kad su igrali aktivno uvek bili nosioci

ajde pa da bude extra turnir

gl svim ekipama

Heavene, kao prvo ja nisam u organizaciiji, kao drugo kontam da vas boli kurac s'kim igrate, kao trece nisam ja stavio KKA i THL kao nosioce, kao cetvrto nisam ja odredjivao zreb, tako je ispalo. Kao peto kontam da ti nisi nikad pravio turnir i ne secam se da ti se iko ikad zalio zato sto nas nisi stavio kao nosioce. Kao sesto mi (fullproof) dok smo igrali aktivno realno smo zasluzivali da budemo nosioci, zar ne? i kao zadnje neka bude dobar tur i stvarno GL svim ekipama :)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro eto da smo mi nosioci ThL bi ukrstao sa nama isti kurac, jesu na turu nagrade tipa svakom po auto i pun gepek kesha? [:D][8D][:D] Ljudi druzimo se djuskamo cs an have a good time el tako?

Aj chill out ljudi bice to sve ok [:D]

Poz Rokz

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ekipe koje jos nisu poslale sastave (a to su: zh, evolution, ug-team, flex, ip, fosili i sm) se mole da to urade do sutra u 14h... Potrebno je puno ime klana i skracenica, ime prezime i nick svih clanova ekipe... ekipe koje to ne urade ce biti diskvalifikovane [:D] shala mala...

Podatke saljete na sarmicafcv@hotmail.com = ashhhh

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

dzaba ste to radili sa zrebom samo unizavate turnir i njegovu organizaciju oko koje ste se cimali a jedini nacin da osvojite turnir je da nedodju bg ekipe tako da to sa zrebom nema veze realno :D

a i ko su ovi fosili sto ne igraju i prvo kolo eliminacija? :D

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

Ekipe koje jos nisu poslale sastave (a to su: zh, evolution, ug-team, flex, ip, fosili i sm) se mole da to urade do sutra u 14h... Potrebno je puno ime klana i skracenica, ime prezime i nick svih clanova ekipe... ekipe koje to ne urade ce biti diskvalifikovane [:D] shala mala...

Podatke saljete na sarmicafcv@hotmail.com = ashhhh

Mi (IP) smo vetj poslali mail i post. Weedimo se na turu,gl hf.

Link to comment
Share on other sites

dyle sta ti tripujes keve ti? Da ono catacomba ce poslati Ninje ispred da naprave sacekusu i pobiju sve Beogradjane [:D][:D][:D][:D][:D]

Chemu H8 majke ti, na osnovu chega? Stvarno si preterao brate, nhf ni za jednu ekipu ali izgleda samo ti imas te tripove da samo Beogradske ekipe uzimaju turnire. Ispickali su vas i x3m i BTL i HS i vF .... realno :D

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel imash neki problem????Si ti neki shashavko???

da shashav sam skroz [:D]

Mozhe , ja cu kobricu , prvi sam rekao....

[roflmao]

Ajmo ljudi da se pucamoooooooo , vratila se stara strast [:D][:D][:D]

dolazim da se druzhimo ; )

To je duh koji se trazi !!! [:D]

Edited by Ortega
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...