Jump to content

SATNICA - CATACOMB "BODC2"


Recommended Posts

Taj fazon , morate da se kalite malo ,

koliko puta sam dolazio u bg u 10 ujutru jer ko se ne pojavi tad ne igra,

i onda saznash da igrash za 12 sati , koji se pretvore u 15 , i tako

spavanje po klupama na kalishu , tako da deco ovo je sve luk i voda :)

[roflmao]

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate ala ovde ima ljudi koji pricaju gluposti JUJUJU, samo da se iznerviras nista drugo. Samo trazite turnire i onda kad se neko iscima da napravi, vi konstantno kritikujet, a da ne spominjem da su ovaj turnir napravili momci koji su duplo mladji od vas koji tu pisete neke gluposti kako ne valja tur, ili sta vise kako je namesten. Ma daj bre isqlirajte. Nosioci su tu, knock-out sistem je napravljen, ko je dobar proci ce u grupe ko je najbolji u grupi ici ce dalje, i tako sve do finala kad ce se znati najbolji. Mogli bi i mi da se bunimo kako FP nije nosioc, pogotovo sto smo imali sponzorstvo katakombe i sto znamo momke koji prave tur i kao nesto da "NAMESTIMO" (LOL) i onda kao da glumimo ludilo. K'cemu to vodi ljudi... Dodjite, igrajte, druzite se, i ako ste najbolji POBEDITE BEZ OBZIRA NA SVE i uzmite pare i svako svojoj kuci.

Sale and ekipa koja organizuje tur: Sve je do jaja momci, samo napred. Kako bude bice, sta vise kontam da ce biti do jaja tur. GL u organizaciji i GL svim ekipama. Pucamo se kroz par dana :)))

slazem se sa deckom koji ima ubedljivo najoriginalniji avatar od svih [:D]

Link to comment
Share on other sites

Brate ala ovde ima ljudi koji pricaju gluposti JUJUJU, samo da se iznerviras nista drugo. Samo trazite turnire i onda kad se neko iscima da napravi, vi konstantno kritikujet, a da ne spominjem da su ovaj turnir napravili momci koji su duplo mladji od vas koji tu pisete neke gluposti kako ne valja tur, ili sta vise kako je namesten. Ma daj bre isqlirajte. Nosioci su tu, knock-out sistem je napravljen, ko je dobar proci ce u grupe ko je najbolji u grupi ici ce dalje, i tako sve do finala kad ce se znati najbolji. Mogli bi i mi da se bunimo kako FP nije nosioc, pogotovo sto smo imali sponzorstvo katakombe i sto znamo momke koji prave tur i kao nesto da "NAMESTIMO" (LOL) i onda kao da glumimo ludilo. K'cemu to vodi ljudi... Dodjite, igrajte, druzite se, i ako ste najbolji POBEDITE BEZ OBZIRA NA SVE i uzmite pare i svako svojoj kuci.

Sale and ekipa koja organizuje tur: Sve je do jaja momci, samo napred. Kako bude bice, sta vise kontam da ce biti do jaja tur. GL u organizaciji i GL svim ekipama. Pucamo se kroz par dana :)))

Posto vidim da se mozda [sigurno] odnosi na mene posto sam ispljuvao organizacuju.

Mene boli bas kurac sa kim sam u grupi niti me to zanima, nego mi je krivo sto vi kao organizacija ste stavili kao nosioce KKA i THL [nemam nista protiv njih] i onda se vi sa njima ukrstate.

kako to slucajno se desilo, zreb :D

sto se tice novosadjana ja nikada nisam pravio turnir pa da se meni zalite sto vas nisam stavio kao nosioce, nisam ja branko :D

Ali koliko se ja secam x3m i fullproof kad su igrali aktivno uvek bili nosioci

ajde pa da bude extra turnir

gl svim ekipama

Edited by < glorija > HeaveN
Link to comment
Share on other sites

Ljudi kako vi zamishljate da se cak iz bg pojavimo od 8h ujutro???? Jedino da dodjemo u petak pa prespavamo u nekom podrumu....I koja je to fora da bash mi (jebiga novajlije) dobijemo tu satnicu a recimo ovi "malo" poznati od 9h i 10h jel se i satnica zrebala(prvi izvuceni par od 8h kao i drugi i treci pa tim redosledom) ili ste nameshtali kome kako odgovara.... Znaci ja sad treba da jurim nocni voz (poshto je prvi od 6h krene oko 6:30h......stigne u ns oko 9h.....josh da ne pricam kako ce ortaci lastom koja isto tako vozi tek od 5-5:30h.....znaci sve u svemu od 8h mi nema shanse da stignemo u NS a kamoli da igramo.....

+ treba naci igraonicu koja je samo 3km od zeleznicke stanice.......mislite o tome....nisu sve ekipe iz NS......

A kako zamishljash da mi iz Nisha dodjemo u 9 tj u 10 da igramo ?

A onda ako ispadnemo odma u knock out... koj kur@c smo dolazili onda i prevalili 400km ?

Ajde razumem prva runda Knock out.... ali i druga.....

Anyway ima organizacija sretju shto je ljudima dosadno i shto su zheljni ovakvih eventa pa tje da puknu pare samo da bi imali dozhivljaj...

Link to comment
Share on other sites

Ja prebroja 32 ekipe [:D]

Elem, moze li mi neko reci ko igra za 018 posto ih nema na spisku ili su pod drugim imenom [^]

Ime je tachno :)

Ekipa 018 - Veteran / Casual / Amater ekipa :P

Team Name : 018

Location : Nish

1. Jovanovic Ivan - tourment

2. Milic Petar - 666

3. Mitrovski Marko - nek0

4. Vlahovic Bojan - plaG1

5. Jancic Nikola - PaTenT

poz.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da turnir treba se odlozi za nedelju a u subotu u 10... svi da budu u ns-u... da se izubijamo nekim motkama da se ispraznimo... pa posle da se napijemo i u nedelju cemo se voleti ko braca rodjena... ;) realno!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ime je tachno :)

Ekipa 018 - Veteran / Casual / Amater ekipa :P

Team Name : 018

Location : Nish

1. Jovanovic Ivan - tourment

2. Milic Petar - 666

3. Mitrovski Marko - nek0

4. Vlahovic Bojan - plaG1

5. Jancic Nikola - PaTenT

poz.

Ahhh grozna prevaro velikoga nosa...ima da goris zato sto me nisi zvao...u svakom slucaju spalice vas!

Bojane nemoj da ih vozis [}:)][:D]

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

sto se tice satnice sve je namesteno da vi iz bg-a ne dodjete tacno na vreme pa da vas diskvalifikujemo [:D]

sto se tice grupa sve je namesteno da bi ns ekipe prosle dalje da uzmu bar neke pare [:D]

PS. KOJI TURNIR DO SAD NIJE NAMESTEN ? KAD SU SE STARI KGB I 4GL SUSRELI NA TURU A DA TO NIJE BILO FINALE ? Think about that

Danas svako gleda svoju bulju svi te iza ledja pljuju pljuju [:D][:D]

salim se naravno GL svim ekipama nadam se da cete imati razumevanja = HVALA !

ulica gde se nalazio igraonica "catacomb" zove se Djordja Johana Niksica (br.8) taxijem od zeleznice vam treba 110 dinara otprilike NEMOJTE ULAZITI U KOCKICE(divlji taxi) ! vec u udruzenja kao sto su :pan taxi , novus , dobro jutro ...a ako bude trebalo mozete mene nazvati na mob (posalji te mi samo pm i ja cu vam ostaviti moj mob) pa cemo srediti da neko dodje po vas ... mada to nije potrebno

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

E samo da podsetim, znam kal1merove postove samo ne kapiram da niste videli smajliX3 koje sam i ja ostavio [:D] nhf I da

HeaveN@Ali koliko se ja secam x3m i fullproof kad su igrali aktivno uvek bili nosioci

ajde pa da bude extra turnir

gl svim ekipama

Slazem se nhf, ali bice to sve full :) [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da turnir treba se odlozi za nedelju a u subotu u 10... svi da budu u ns-u... da se izubijamo nekim motkama da se ispraznimo... pa posle da se napijemo i u nedelju cemo se voleti ko braca rodjena... ;) realno!

Mozhe , ja cu kobricu , prvi sam rekao....

Edited by djuser

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

i tako cu ja opet da idem u 4 za ns... [:D]

Ko te jebe kad nemash kola [:D][:D] Ja sam hteo vozom jel me mrzi da vozim.....ali poshto mi se ne ustaje pre 6 idem kolima......bager javi se ako hocesh i idesh "Trkalicom" za 20-30 min si u NS.....samo pusti sms....

@Dejan J : ma bilo je i to u opcijama......

btw tur je odlican....pogotovo za ove malo slabije timove......3000din za 1-2 mecha.....do jaja ste....

gde si procitao da ima 32 ekipe zene ti ?! i sta fali eliminacijama??? ne nego cemo da igramo na 17 dobijenih pa ko dobije 18. igraju se produzeTCi do 23.... i da zavrsimo turnir taman za 1. april ta-ta-ta-tira

Jel imash neki problem????Si ti neki shashavko???

#Vir2aL @quakenet

v2L TEAM

Link to comment
Share on other sites

@nish - otisli smo kao unity u nish i bili smo tamo 3 dana bez prebijenog dinara 3x nam je nestajala struja i nista nismo kenjali!!!!

:*

gl svima !

jbg.. MI smo siromashan juzhni kraj... moramo da trpimo restrikcije da bi beograd imao struje uvek...

MISLIM SHTA RETJI !!!

Anyway... to shto ste bili 3 dana bez dinara znachi da ste maximalno ugoshtjeni.... ono Vreme u igraoni za DZ i hrana, smeshtaj i to....

Dali mi da ochekujemo isto i dali da dodjemo onda sutra popodne za NS da se naspavamo ko ljudi pred turnir ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...