Jump to content

wow problem


OgY

Recommended Posts

imam jedan problem u pravljenju acca kupio sam wow po prvi put ali sam odavno igrao na privatnim serverima itd..... E sad znam da je prvi mesec besplatan ali nemogu da napravim acc moram da izaberem jednu od onih visa ,mastercard ..... kartica a ona druga opcija pre-paid mi ne ide jer nisam dobio onaj code sa wowom kako da resim taj prob ???

Link to comment
Share on other sites

Pa napisi jesi li uspeo ili nisi lol... (edit : ja sam provalio procitao kao probao TT)

Posto je ovo opste poznat problem, ovakvi topici chesto bivaju odjebavani.

Bitno je samo da ukucas validan broj kreditne, nije bitno da li je tvoja, samo nadji neki generator na googlu i eto ti broja. Dzaba mesec dana je tvoje.

Dobrodosao u pakao.

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko ste skontali, ali kad kupite WOW imate 40 dana dzabe u stvari :)

Da li ste primetili onaj Free 10 days pass za frendove? :)

Ja sam kupio WOW i u ovom sluchaju sam sebi sam bio frend :) Ulogovao sam se na taj free 10 i onda update-ovao sa pravom igrom i eto 40 dana za DZ :)

Link to comment
Share on other sites

' date='Feb 19 2007, 10:39' post='946650']

Ne znam koliko ste skontali, ali kad kupite WOW imate 40 dana dzabe u stvari :)

Da li ste primetili onaj Free 10 days pass za frendove? :)

Ja sam kupio WOW i u ovom sluchaju sam sebi sam bio frend :) Ulogovao sam se na taj free 10 i onda update-ovao sa pravom igrom i eto 40 dana za DZ :)

Aman Doco, nisi skontao Blizz, tih 10 dana free ti je da zajebes nekog prijatelja, navuces ga na wow i sjebes mu zivot, a ne da samom sebi produzis agoniju 10 dana cccc [:D]

Sjebati nekoga da pocne da igra wow >> 10 dana free za samog sebe [;)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

zar nije bila fora da kada "navuces" nekoga na WOW , on kada kupi igru ti dobijesh mesec dana???

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...