Jump to content

SPACE TURNIR!


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi iz V2L smo bili zakazani od 11:30.....Pa premesteni za 13h....a od 13h poa nije ni pocela mech sa GM tako da bi igrali teko oko 2-3h.....a mi smo tako blejeli od 11h.....ma vazi......i to samo za eliminacije pa ako udjesh u grupu dodji sutra..... [:D][:D][:D] momci neozbiljni ste.....

Zvuk ne radi na 2 kompa???!!!!??

A mi prozvani za eliminacije tek u pola cetiri a trebali u pola 12h.......

eeeeee booozeeeee??!!!!!

zato smo i otisli......gl i hf svima koji se muce tamo//

Link to comment
Share on other sites

tako to i bude kad se tur najavi 5 dana pre njegovog pocetka , naravno drale je majstor pa i da najavi da je sutra tur imace 16 ekipa :)

Evo ja bio ponovo pre 15 min i idalje je rulja ja ne znam kako ti likovi igraju a po 3 lika svakome stoje iznad glave..... [xx(] i naravno niko nishta ne zna....info nigde.....samo sam cuo da su valjda 1 grupe zavrshene.....

ima vremena finale sutra od 12h.... xD

#Vir2aL @quakenet

v2L TEAM

Link to comment
Share on other sites

znaci sve vreme sam bio sa ekipom PoA-e ...

znaci turnir je jedan veliki LOL !!! ZNACI LOL !!!

organizacija nikakva zvuk ne radi .. svaki monitor drugu boju ima... ma katastrofa ... onda igrao se mech db vs space sto je meni najsmesnija scena na celom turu... igrali i space kao CT dobili 8:7 na dd2 ... a kao terrori izgubili 7:8 sto implicira da je nereseno tj 15:15 ...e sad lepo se kaze ide restart igrate 3 partije i posle menjate ... tu je db dobio na produzetke i onda vlasnik igraonice space da njegova ekipa ne bi ispala on smislja neko pravilo ... znaci haos ...

on je skontao da se igra ko pre stigne do 16 dobijenih sto je ok da kazemo u regularnom toku,ali sasvim je druga prica za produzetke .. i onda space dobije 1 partiju u produzecima i mislili su da su prosli dalje jer kao 16:15 je za njih znaci OMFG !! e onda tu natezanje sa gazdom da treba da se igra po 3 partije bla bla ... nebitno ... tu se zavrsi mech kao db pobedio ... kad odjednom kaze gazda ... po pravilu sad moraju da odigraju 3 poluvreme do 15 i ko pobedi prolazi ! znaci LOL ... sve se cini samo da domaca ekipa ne ispadne :S organizacija nikakva ne zna se ko sa kim igra sta se radi .. svi klinci neki unutra urlaju ne moze da se igra ...

e sad nagrade ...

1. 7250 znaci LOL

2. 3250 sto je jos veci LOL jer znaci da je 2 ekipa u plusu 150din pored onih 500 sto je dala :S

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

znaci sve vreme sam bio sa ekipom PoA-e ...

znaci turnir je jedan veliki LOL !!! ZNACI LOL !!!

organizacija nikakva zvuk ne radi .. svaki monitor drugu boju ima... ma katastrofa ... onda igrao se mech db vs space sto je meni najsmesnija scena na celom turu... igrali i space kao CT dobili 8:7 na dd2 ... a kao terrori izgubili 7:8 sto implicira da je nereseno tj 15:15 ...e sad lepo se kaze ide restart igrate 3 partije i posle menjate ... tu je db dobio na produzetke i onda vlasnik igraonice space da njegova ekipa ne bi ispala on smislja neko pravilo ... znaci haos ...

on je skontao da se igra ko pre stigne do 16 dobijenih sto je ok da kazemo u regularnom toku,ali sasvim je druga prica za produzetke .. i onda space dobije 1 partiju u produzecima i mislili su da su prosli dalje jer kao 16:15 je za njih znaci OMFG !! e onda tu natezanje sa gazdom da treba da se igra po 3 partije bla bla ... nebitno ... tu se zavrsi mech kao db pobedio ... kad odjednom kaze gazda ... po pravilu sad moraju da odigraju 3 poluvreme do 15 i ko pobedi prolazi ! znaci LOL ... sve se cini samo da domaca ekipa ne ispadne :S organizacija nikakva ne zna se ko sa kim igra sta se radi .. svi klinci neki unutra urlaju ne moze da se igra ...

e sad nagrade ...

1. 7250 znaci LOL

2. 3250 sto je jos veci LOL jer znaci da je 2 ekipa u plusu 150din pored onih 500 sto je dala :S

Dodacu samo josh 1 stvar na ovo... GORI TURNIR U ZIVOTU NISAM IGRAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toliko od mene...

@eyel : Sale je 101% u pravu!!!

Vazno je da su oni u plusu 200e,minimum... i da im je dupe zinulo za pare...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

mrk1 je sve rekao.

aj sad ja da krenem malo da pljujem.

1. Organizacija 0 - prvi mec smo trebali da igramo u pola 12 ali smo krenuli u 25 do 2, Guerilla uzela da trazi menjanje kompova i to sasvima zasluzeno nista im nije radilo.. mada lidija jebem li ti sunce smorila si i boga i narod!^^ (:*)

2. Mrtvi cigani ulaze u sobe i deru se ko majmuni i ne mozes da igras.

3. Idioti koji su organizovali turnir ne znaju ni pravila - o cemu pricamo?

4. Kompovi su raspad, fps u jednom smoke-u je 30-40, a ja kuci na mojoj mahni(raspadu) imam 80!

5. Gazda je debil. Nista nije hteo da uradi kao ne tako je, on je nama tako rekao za pravila, sve dok nismo rekli vrati pare necemo da igramo.

E tada je pocelo ljubim ruke i bla bla.. I sve to za sta? Za 2500?

rekli smo sta je problem, smetalo nam je nesto u vezi glorije i drugo sto nam ovi opet oduzimaju vreme sto igraju trece poluvreme do 15.

A tada je gazda uzeo da kenja, ma da ko je ta glorija da tako ne dodje na mec, nisu oni bogovi(ovo sam citirao). Inace minut pre toga glorijanci su bili bogovi! I kao ne smeju oni tako da ne dolaze eliminisacemo ih. I to za sta?Opet za 2500din?

I na kraju su nas smorili u picku lepu materinu i glodari su morali da uzmu 1000 dinara od onih 2500. Uglavnom dali smo to samo da odemo kuci.

I sad je nagrada 7250,a drugo mesto 3250(naravno skidaju od nasih nagrada , a ne od njihovog dobitka,oni su u dobitku 200e to je sigurno)ZELJNI STE PARA KO MUTAV TELEFONA! I cemu to, drugo mesto dobije 150 dinara po coveku sobzirom da su dali 500 po igracu. A trece mesto 20 sati igranja u spaceu - PA KOME TO JEBENO TREBA? treba da ti plate da igras tamo! CITAJTE IDIOTI iz spacea!

Ne znam sta vise da pricam zato sto su mi dan sjebali, otisao sam iz kuce pre malo vise od 12 sati, sad sam dosao a naigrao sam se u picku materinu, sat i po.

Sve u svemu djubre - turnir,igraonica, organizatori i bla bla.

da bog da vam kompovi eksplodirali bre,izgubio sam pola zivaca koje imam danas kod vas u toj rupi bre! sprcam vam kurac usta!

Edited by andr1a

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

turnir ? jel to bio turnir ? hahahahahahah jao znaci sve isto ko prosle godina samo jos gore ... gazda ukro milione hahahahahaha .... a kompovi sranje prosle godine se secam moras dvaput da stisnes levi klik da baci bombu jednim nategnes a sa drugim klikom je bacis ahahahahaha .

MOLIO BI DA NEPRAVITE VISE TURNIR U SPACE-u HVALA

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Pa dovoljno je reci da je "turnir" bio u space-u,a da ce se "finale" igrati u Kgb-u...Jedino sto skidam kapu je ovom decku WAKNO,jer se decko maximalno trudio da sve uradi,iako nije imao nikakvog iskustva,i lose je ispalo,ali svaka cast za trud...

A sto se tice "gazde",mislim da ne mogu nista da kazem,a da ne opsujem,a posto ce post sa takvim recnikom biti izbrisan,precutacu...

Saucesce svim ekipama koje su se danas(juce) mucile tamo negde u nekom space-u.

POZ !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kao prvo hteo bih da se izvinim svim ekipama koji su igrali na tuniru ...zbog lose organizacije i drugih stvari koji su ometali da odigraju mec...meni je zao sto sam ja odustao i nisam pomogao oko organizacije zbog neki sitnih problema kao i sto nisam igrao klanski ...uzeo bih sve pare:P

ne znam kako je bilo prosle godine..sada jeste bio haos al sledece godine voleo bih da se svi prijave i videce kakva ce biti mnogo bolja organizacija kao i ostalo dotle cemo srediti sve ...

just relax and be cool^^:)

I STA SAD???????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...