Jump to content

SPACE TURNIR!


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e vidi ovako.....mislim da ovo nece ici kako ste zamislili, ako bude 16 ekipa i ti pravis grupe...po jedan mec taj turnir ce stvarno trajati do srede..... vidi ovako...na takvom turniru bez winera i luzera i da se finalni mec igra samo 1 mapu imas 31 mec,neka svaki mec traje po pola sata sa zagrevanjem i namestanjem miseva (sto je i teoretski nemoguce) to ti je vec 15,5 sati.....ako tur pocinje u 10 (sto je takodje nemoguce ako ce se grupe praviti kada svi stignu u 09:30),znaci u ovim uslovima bi ti se turnir zavrsio oko 01:30.e sad sa druge strane....ako uzmes u obzir realne uslove da ce mecevi sa zagrevanjem i namestanjem opreme trajati mozda i po 2 h i da ce turnir poceti u 11,ti izracunaj za koliko ce se dana to zavrsiti......znaci necu da mracim ali daj malo razmislite jer meni ne pada napamet da dodjem u 10 i da prvi mec igram u 19 h...znaci ili omugucite uslove za 2 meca istovremeno ili dajte da limit bude 8 ekipa i cao...

p.s. jesu li misevi "obicni" piloti ili mx510...ima male razlike....

evo ja potvrdjujem za guerillu ali mi recite kada da dodjem a ne pod onim uslovima plz i tnx

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

ae i ja da kazem

PoA dolazi i ako bi organizatori mogli da mi kazu koje ekipe su do sada prijavljene ako nije problem ? Srce ste ako kazete :p

Za sada :

1.nFe

2.[F]anatics

3.PoA

4.Vir2al

5.Domination o.

6.X-Files

7.NBG Unit

8.Guerilla Method

........................

Pod znakom pitanja su:

Silencio

Crew

4gl.kgb

-------------------------------------------

Momci pozurite sa prijawljiwanjem.......

dolaze ti 5 ekipa iz svedske.

1. UPNOT - slash, zocha, dobar loshmi zao, tjoki i saleOWNER.

2. ogi&co. - FRAGHUNTER, MITARGUSAR, popkica bebic, GIA @ vozd i manda

3. <3 team - h, e, gliga, a i 5. se nije upozano sa menadzerKom ekipe.

4. pr0 UBER HAJ HAJ HIGH CS TEAM - LICHKE, FRAGMAN, agressor, PERA SPARTAN I BATKINHO !!!

5. VERITAS.godfather - DEJAN 'lu' JOVICIC, MARKO 'sonja' STOJSIN, DEJAN 'insane' nesto na V., NIKOLA 'nEEcola' LOZOVACHA i MILORAD (niko ne zna ko je on)

by smoren ki DRAgoonNNNNN

MOMCI EL DOLAZITE!!???

Ajd prijavite se wecheras na mail "spaceserver@beogrid.net" ili fonom na 011/318-95-60...

Edited by wakno

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Ovo su SVE prijavljene ekipe?!Nema vise prijava?

LoL za ekipu No. 5 :D

nazalost nema wishe ekipa... ali to nece spreciti da se odrzi dobar turnir... Danas u 15h objawljujemo grupe i raspored igranja...!!

Pozdraw...

LoL za ekipu No. 5 :D

To je ekipa iz Obrenovca!

Edited by wakno

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...