Jump to content

Dice Roller


shone zlo

Recommended Posts

daklem, napisao sam program u javi koji baca kockice ze D&D i WW. da biste ga pokrenuli treba samo da imate instaliran java runtime enviroment (jre)

odavde skidate jre

clicketah

ovde je moje chedo :P

http://stator.googlepages.com/dice_roller.jar

ko isproba program neka kaci recenzije (i predloge) :D

/edit

evo i slika da ne bude da navlacim decu na svasta... :P

dice_roller.png

Edited by shone zlo
Link to comment
Share on other sites

hehhe nije lose shone, doduse ne mogu isprobati u praksi ne igram d&d odavno..imao sam neki bacac kocki ranije ali sam obrisao tako da ne mogu da uporedim sa tvojim...mozda ne bi bilo lose povecati broj kockica da npr moze 10d6 da se odradi.....i ubaciti polje gde ce pisati recimo zbir kockica( dobro nije problem sabrati nekoliko brojeva al vec kad koristis program)..i tako nije lose...ja sam imao tripove da radim u delphiju neki elektronski char. sheet koji bi ti sve racunao sam ali me je ideja brzo prosla hvala bogu( mrzelo me a nemam neko bas preveliko znanje iz programiranja, jedino malo sto sam radio delphi i pascal u gimnaziji).....

Edited by Kelegorm
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

u jeeee... nikad mi ne bi palo na pamet da se na srpskom tab zove jezichak!!! OMFG!

inache ok programchitj, svaka chast. ako u skorije vreme ga budem zloupotrebljavao (shto je malo tezhe jer mi vretjica sa kockicama uvek visi o boku.... ) javljam se sa recenzijom...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...