Jump to content

IZBORI, GLASANJE, danas.....


Recommended Posts

sloba je mrtav i vec sest godina nije na vlasti. Ne moze se on vishe koristiti kao benchmark da se opravdaju finansijske malverzacije, kao sto se ne moze doveka koristiti "lik i delo" Djindjica i ziveti od stare slave, jer niti mrtvi ljudi mogu da pomognu niti se moze ziveti od lepih fraza sa bilborda i novih idola na ikonama.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sloba je mrtav i vec sest godina nije na vlasti. Ne moze se on vishe koristiti kao benchmark da se opravdaju finansijske malverzacije, kao sto se ne moze doveka koristiti "lik i delo" Djindjica i ziveti od stare slave, jer niti mrtvi ljudi mogu da pomognu niti se moze ziveti od lepih fraza sa bilborda i novih idola na ikonama.

Isti ti drugari koji su naterali djindjica da se bori protiv slobine vlasti, sahranili su ga, a takvi su sada na vlasti.

Ozivljavanje Tita je mnogo realniji prizor, nego formiranje normalne vlade u srbiji. A mi smo vetj davno postali izgubljene dushe, josh malo pa ce nas proglasiti za americku koloniju...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Isti ti drugari koji su naterali djindjica da se bori protiv slobine vlasti, sahranili su ga, a takvi su sada na vlasti.

LOL

Jesu li to oni isti ljudi koji su proveli 10 godina protestvujuci protiv Slobe i njegovih pomagacha, pricajuci o nekoj demokratiji, gradjanskoj svesti i javnoj kontroli institucija i fondova, a posle petog oktobra legalizovali bogatstva SVIH (ALI SVIh, jedini koji je izgubio je Karic jer mu se digao kurac i pozeleo direktnu vlast) onih koji su se obogatili za vreme tog istog slobe i sada dobijaju pare od tih tajkuna?? Da li su ti poznata imena Miskovic,Mitrovic, Beko, Babic? Da li mislimo na iste politichare, istu drzavu, i iste krimose?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

U Vrscu: Generalno sada smo ko u americkim filmovima u kojem je najbogatiji covek drzi ceo grad, a tu su jos poslusni gradonacelnik i serif :) samo nam fali neki osvetnik koji ce da raskrinka bandu. Generalno kako god okrenes nece nam biti bolje.

hahaha, vrh analiza, BASH TAKO KO U AMERICKOM FILMU [roflmao]

...nego je problem sto su mogli duplo vishe da urade da ne kradu, koliko kradu. A i ono sto su uradili, uradili su na centru i na Novom Beogradu. Periferiju ne diraju jer zasto bi trosili pare, koje mogu bolje da strpaju u dzep, na nesto sto nije na prometnom, fensi mesti i sto je projekat koji ce moci da ih reklamira kako su kul. To nisu pametni,savesni politichari, to je, Niggeru, lopovluk ...

Ne kapiram kako mozesh da opravdavash lopovluk, pogotovo jer si vodio svoju igraonicu, pa znash kako je to kada imash nesto svoje a svi te gledaju kako da ti izvuku kesh.

Slazem se... krade se uvek i mnogo... Od svih zla biram najmanje... da mi ne bi uletelo ono najvece...

Sto se igranice tice... placao sam uredno porez i sve... Lik koji je samnom to drzao preko noci je

ispraznio lokal i predstavio sve kao "pljacku". Nacelnik vrsackog supa mu je drzao ledja... svi su cutali,

vrsacki sud se pravio lud do jaja.... a svi su znali sve.... jer mali je grad, nije BG pa da se nesto sakrije.

Pisao sam ovome i onome, lokalnoj vlasti, visim sudovima, helsinskom odboru za ljudska prava...

I nista... na kraju svega posle nekoliko godina stigao mi je postom papir koji kaze "Nema dovoljno osnova da....." Prc!

Da sam imao snage, gurao bi slucaj do Strazbura, ali nisam, zivci su mi bili na prvom mestu...

Ono sto zelim je vlast u kojoj se takve stvari resavaju i u kojoj nema mogucnosti da se premijer kokne

ko fazan u SRED PRESTONICE u sred dana... Zelim ljude koji znaju da trguju... da oni vode zemlju...

Ekonomija i rad a ne politika, to nama treba!

I da, znam kako je, zabacene delove grada ko jebe, to kamere nikad ne snimaju pa sta ima i da ih lickamo...

Isto i u Vrscu... centar cupa a chukur-mala AKA bronx plache... nemos nocu da ides tamo jer nema ulicne rasvete...

sloba je mrtav i vec sest godina nije na vlasti. Ne moze se on vishe koristiti kao benchmark da se opravdaju finansijske malverzacije, kao sto se ne moze doveka koristiti "lik i delo" Djindjica i ziveti od stare slave, jer niti mrtvi ljudi mogu da pomognu niti se moze ziveti od lepih fraza sa bilborda i novih idola na ikonama.

I ovde se POTPUNO slazem. Samo moras priznati da efekat Slobinog "rada" tj njegovo "nasledje" prevazilazi

i najvece sithlordove sto su potvrdili i rezultati zadnjih izbora... opet su preslu cenzus... I kako onda mozes da

kazes da tu nema vise force-a u etru? Ima brate.... Ljudi su smeshni i laki za manipulaciju... Cinjenica je,

MILION STANOVNIKA SRBIJE JE R.E.T.A.R.D.I.R.A.N.O. a jos toliko bezobrazno nezainteresovano ko ih

i kako jashi... Svaki novi izbori potvrdjuju ovo.

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ako cemo tako, onda je R.E.T.A.R.D.I.R.A.N.O i onih dva miliona koji su glasali za ove koji koriste fraze kao sto je "demokratski, transparentno" samo da bi svako od njih imao restoran Maderu, letovao na Sardiniji, pusio svaki dan tompuse kod Miskovica....

retardiranost je kvalifikacija koju tesko jedan covek moze izreci za masu od milion svojih sugradjana, bez da pogleda u obe strane medalje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

2. tuga josh veca ali igi je u pravu, metro necemo videti pre neke 202x-te godine =o(

Sto se tice metroa u BGu, ta prica je veoma zamrsena, u BGu ne postoji metro prvobitno zato sto se mora rekonstruisati ceo sistem kanalizacije, uopste cela podzemna infrastruktura je bogu plakati, tako da ako bi uopste zeleo da gradis nesto kao sto je metro u Beogradu je to jako tesko uraditi, prvo zbog nepovoljnog zemljista ispod Beograda a i onda zbog same infrastrukture podzemnih cevi, sto znaci da bi morao da ulozis prvo stotine milione evra da rekonstruises sve da bi uopste napravio put da krenes sa izgradnjom metroa, a grad Beograd za to nema para tako da se metro u BGu ne ocekuje ni do 2050 :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

...kad saberes i oduzmesh......

samo oni koji su EMIGRIRALI su POBEDNICI !!!

samo chudo ce nas spasiti... gadim se samog sebe sto sam dopustio da 30-tu dochekam u srbiji... :(

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa zar ti niggeru nisi bio napolju i vrnuo se?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...kad saberes i oduzmesh......

samo oni koji su EMIGRIRALI su POBEDNICI !!!

samo chudo ce nas spasiti... gadim se samog sebe sto sam dopustio da 30-tu dochekam u srbiji... :(

Pa sto nisi otisao ako tamo negde drugde cvetaju ruze, nego pola vas prica kako je svuda bolje a niko nije sposoban nigde da ode i nesto uradi.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

vi ocigledno ne shvatate koliko je pups bolja alternativa od tih vasih kvazi-demokratskih opcija...u srbiji je izgleda samo 3.2% ljudi svesno toga...tuzno...a tu je i mladje pojacanje u obliku nebojse covica...sta vise reci...:(

doduse i obren joksimovic je ok ali on je jos pre izbora osudjen na propast zbog ovih multimilionskih kampanja tako da sam se odlucio za pups...na sledecim izborima 5% plus tvoj glas...

koji si ti car

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

...kad saberes i oduzmesh......

samo oni koji su EMIGRIRALI su POBEDNICI !!!

samo chudo ce nas spasiti... gadim se samog sebe sto sam dopustio da 30-tu dochekam u srbiji... :(

ja to ne kapiram bash kao apsolutnu vrstu pobede.

to je blaza vrsta Pirove pobede...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma verujte..... jes da radite ko pas al ne morate da se trujete domacim politickim temama...

plus zivite (ako niste bas u avganistanu) u jednom drustvu KOJE FUNKCIONISHE....

...ovo kod nas funkcionishe.... ali prividno...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

da sam mlad i nisam :) da sam optimista od pocetka i nisam bash...

...nego jedno me jebe samo... kako to da radikalu UVEK imaju ISTI

PROCENAT glasova i na izlaznosti od 45% i na izlaznosti od 60% ???

Zar ne bi trebalo..............................................?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...