Jump to content

Zima, jesen, prolece ili plaza?


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdravoooo, e ljudi mene smorila ova zima zar nije i Vas???

Moje omiljeno godisnje doba je ono kad je veliki raspust, i kad nosimo surf daske i idemo goli ulicom...ono posle proleca. [8D] Koje je vase omiljeno godisnje doba? E mozete i neke ruzne ili malo manje ruzne slike da kacite sa nekog odmora ili tako nesto... [:D]

leto ali ne u bgd-u...a sto kaze chizra zimu gotivim ali pravu...a ne ovo sto je sad na snazi...to nije zima...:(((

Link to comment
Share on other sites

zima je za one koji imaju pare da zapale po planinama, u gradu je realno kurac. sedim kutji i zujim ko bumbar.

leto mi je najjache bez premca. vrutjina je, svi dzabalebare.. nema onog "e, ne mogu, imam ispit za 2 meseca moram da uchim" proseravanja. leti skoro nikad nisam kutji (shto je pozitivno za moju situaciju), a napolju se vechito chuje neka zika. non stop sretjem prijatelje/poznanike na ulici (shto ume da bude loshe kad neko krene da davi al jbga, sve u sklop sluzhbe:). realno, nikad nije dosadno... a i kada jeste, u stvari nije. ono, raspali smo se u kraju/na keju... ali nam opet do jaja :p

jesen do jaja standardno. shto neko reche, to je vreme kad nosim duks, a volim da nosim duks :p

plus ume da bude super kad krenu kishe, razvlachimo se svi, lepo kazhe longli.

i naravno, prija ti malo hladnije vreme posle paklenog leta.

proletja nema. ali i ono je ok, jedva dochekash kraj zime pa se obradujesh proletju. mada realno, nikad mi nije uhvatila ta proletjna "leptiritji, cvetanje & rest of that crap".

dosadno mi pa piskaram :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...