Jump to content

Kupujem Xtrac ili Steelpad Qck podlogu


0rtega

Recommended Posts

xtrac nemoj u zivotu da uzimas... izlize se posle 2-3 nedelje solidnog koriscenja.. a kosta oko 10 eura.

ako oces krparu podlogu, najbolje da odes do kgb-a da uzmes kgb podlogu, kosta valjda oko 500 din, zaboravio sam...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

xtrac nemoj u zivotu da uzimas... izlize se posle 2-3 nedelje solidnog koriscenja.. a kosta oko 10 eura.

samo me krpena interesuje ne one plasticne i staklene , ne moze valjda krpena da se izlize tako brzo ?! :D

Ortega jel ti to treba za wow? :D

da da lol .... ma muka mi od ovih za 50-100 din i odlepi se i skrnava . ...

jbt kad sam bio u tom cs fazonu nisam je imao a sad mi kao treba :D

ajde nidzo nadji mi ti si fps manijak :P

Edited by 0rtega
Link to comment
Share on other sites

ja sam isto razmisljao o tim 'fancy' varijantama, veruj mi uzmi kgb podlogu do jaja je, evo imam je vec ~mesec dana i skroz sam zadovoljan..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

aj ti meni objasni kako se to xtrac kad je tolko glatka da nema shta da se izlizhe ? ja furam x-trac pro vec 3 godine i bukvalno je kao nov. a nije da ga ne rabim :) moja preporuka.

@topic: ako ocesh egzotiku imam ja QcK Heavy potpuno nov na prodaju, 40e, baci telefon na pm ako si zainteresovan.

Link to comment
Share on other sites

samo me krpena interesuje ne one plasticne i staklene , ne moze valjda krpena da se izlize tako brzo ?! :D

da da lol .... ma muka mi od ovih za 50-100 din i odlepi se i skrnava . ...

pa sta radis ti s podlogom jbt? ja imam najgoru najobicniju krpanu podlogu vec 2+ god pa me i dalje sluzi u veselju ... prljava je dozlaboga .. macor ostri kandze na njoj ... nikad nisam imao problema a za kompom sam jedno 10+ sati dnevno u proseku [:D]

Link to comment
Share on other sites

E to mali sens veliki pad zzz + accel 2 =) Tomac idem ja za BG sledece nedelje sa drugarom nesto da kupuje pa ako naletim na neki od ovih mogu ti uzeti(ukoliko ne nabavis nesto do tad). Btw razmisli i o allsop-u ako hoces krpu ... ja ga imam jedno 3god (kad bese mojo tur?:P) i sljaka skoro ko nov! Jos ima i onaj allsop giga velicine fatpada..

Link to comment
Share on other sites

jedina xtrac koju sam ja video je ona plasticna, koja mi se stvarno izlizala (i to na sredini) posle 2 nedelje.. nisam znao da imaju platnene...

inace stvarno toplo preporucujem kgb-ovu podlogu... realno je bacanje para na ostale ako vec imate gotovo istu za mnogo manje para.. al aj sad, vi ste pro gam0ri morate imati br3nd :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@mare

kgb pad ti je ustvari isto sto i xtrac platnena nekada...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jebo kgb podlogu ... furao sam je dok nisam probao QcK+

podloga.jpg

pa ja ti kazem da je kgb-ova podloga firme steelpad, ti da si malo se raspitao video bi da je i ta tvoja qck+ isto od firme steelpad sto ce reci da su obe ekstremno kvalitetne, samo sto na ovoj ima istampan logo KGB igraonice, i nije heavy vec je mala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...