Jump to content

turnir...


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma sisaj ga ti sa tim pozivnim turnirom nek lik lepo napravi veliki tur od 32 ekipe ...

sta tvoja ekipa ce sigurno da ucestvuje na tom pozivnom turniru a ostale 50 ekipe koje hoce da ucestvuju a ne moze ko ih jebe ...

mislim da bi ovaj lik sto organizuje trebao da napravi tur od 32 ekipe

Link to comment
Share on other sites

ma sisaj ga ti sa tim pozivnim turnirom nek lik lepo napravi veliki tur od 32 ekipe ...

sta tvoja ekipa ce sigurno da ucestvuje na tom pozivnom turniru a ostale 50 ekipe koje hoce da ucestvuju a ne moze ko ih jebe ...

mislim da bi ovaj lik sto organizuje trebao da napravi tur od 32 ekipe

opusteno tomo,sta se lozis... [;)]

a ne verujem da ima u celoj Srbiji 50-ekipa.... [:D]

mnogo je 32 ekipa na 10 kompova,jos ako stavi winner i looser sto kaze bager,hahah [:D][:D][:D]

blade ako ovaj put organizujes turnir,dogovori se sa gazdom da ne uzme sve pare [;)]

ae poz...gl sa tur-om [;)]

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

bash tako u Srbiji ako ima 10 ekipa koje da kazem igraju aktivno CS ...

:DDDDDD

jel mogu da znam makar jos 1 aktivnu osim glorije ako je ekipa aktivna to znaci da se ekipe smenjuju na 1-2 mestu da ih ima na turnirima i td da igraju i istom sastavu dugo i td a mislim da po tom pitanju samo smk moze da pridje gloriji dzaba meni sto idem na svaki turnir kad svaki put dodjemo drugih 5 ljudi :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ma sisaj ga ti sa tim pozivnim turnirom nek lik lepo napravi veliki tur od 32 ekipe ...

sta tvoja ekipa ce sigurno da ucestvuje na tom pozivnom turniru a ostale 50 ekipe koje hoce da ucestvuju a ne moze ko ih jebe ...

mislim da bi ovaj lik sto organizuje trebao da napravi tur od 32 ekipe

pusti te tomu da napravi jedan dobar turnir kao u stara dobra vremena

Link to comment
Share on other sites

blade oces li ti napisati taj info ili sta? sta kao stavio topik turnir i to je to?! pa ako si vec stavljao topik mogao si info da napises o svemu o cemu se radi,kad,gde,kako,koliko itd a ne samo bice bice -_-

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

samo se setite kako je prosle godine bio napravljen turnir (isto ga je blade pravio) info dan pred tur :D a mechevi omg u 10 igram protiv pere u 17 protiv djure a u 23 protiv mitra(po grupama) pa ako prodjem igram sutra protiv mise u 14 ... pa je onda sweep malo popravio to

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

burazere....jel se taj plan za turnir mesi ili sta?! pa ugledaj te se malo na draska....covek pozove,ekipe dodju,ispostuju termine...i za 2 dana svi srecni...a ti rodjace kao da wcg organizujes...

aj objavi plan do do jula,da znam zbog mora...

[:D] aplauz, nije da imam ista protiv decka, ali nisam se ovako smejao bar nedelju dana [:D]

ne znam sta da objavi kad turnirna netje biti ... valjda ste skapirali .. znam tu igraonicu i ne znam sto bi se iko cimao kad ne radi 5 kompova u liniji :S mislim sta da vam pricam pola vas je bilo koliko 2-3 puta?! znate kako je bilo i sta :S

opsti obicaj cs scene je da se takve stvari izmedju 2 turnira zaborave :)

Link to comment
Share on other sites

bjeeeeeliiiiiiiii deeee si breeeeeeee covece ti kao u zamlju da si propao :)))) jel te dushmani po drumovima ganjaju !??! :))))) aj posalji mi mob na pm posto sam menjao karticu pa nemam a dultov telefon nema displej

:))))))))

Edited by Loodilo!

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...