Jump to content

Opet


rokafela

Recommended Posts

presao sam search na serveru i nasao cetiri topica o onome sto me zanima - class C

ok skontao sam da treba original steam itd, ali ovo nemogu da provalim. kreirao je drugar1 server od sebe kuci, na njegov server se konektuju bez problema drugar2 i drugar3 dok meni izbacuje class C. jedino sto mi nije jasno je zasto, posto smo instalirali CS nosteam sa istog diska sva cetvorica?!

hvala na paznji

Don

Link to comment
Share on other sites

moj cs nosteam ? :D:D omfg

jel je podigao dedicated server ili obican ??

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jel je podigao dedicated server ili obican ??

obican, ali opet mogu da udju njih dvoje, dok ja nemogu...

Ovo definitivno nije rokafela na kojeg ja mislim

Kapiram da bi Roka bar to znao :D

jebiga druze, ja taj nik koristim vec 6 godina u CS-u, samo sto sam prestao da ga igram na dobre 3 godine zbog q3 i wc3... tako da nemam pojma skoro nista o CS 1.6 bilokojojverziji, a neznam ni ko se od tada pojavio i ukrao mi nik [:D]

Edited by rokafela

Don

Link to comment
Share on other sites

Ti igras cs 6 godina LAL [:D][:D][:D]

I taj nick koristim ja i samo ja tako da je jako bezobrazno to tvoje ponasanje, sta da ti kazem RokafeLla se zna ko koristi i na sk-gamingu sta vise [:p] Ali ajde u nedostatku originalnosti samo se ti koristi tudjim [8D][:D][8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ti igras cs 6 godina LAL [:D][:D][:D]

I taj nick koristim ja i samo ja tako da je jako bezobrazno to tvoje ponasanje, sta da ti kazem RokafeLla se zna ko koristi i na sk-gamingu sta vise [:p] Ali ajde u nedostatku originalnosti samo se ti koristi tudjim [8D][:D][8D]

kanter sam POCEO da igram pre 6 godina, nisam aktivan u njemu toliko. nezelim da se svadjam preko neta jer time nista nedobijam, a nik sam koristio ovaj od samog pocetka igranja samo "rokafela" nista drugacije. Ja sam iz NS-a mozda zato nisi cuo ranije za nekog ko koristi taj nik ali nebitno mi je sasvim. ako mislis da te farbam jebiga pusti pm stepi pa njega pitaj, zna me on od pocetka... moze se reci da sam ja bio razlog zbog kog je poceo da igra on aktivnije [;)]

kad pitas, slobodno pusti pm da se izvinis [:p]

j/k

Don

Link to comment
Share on other sites

LOL !!

nije spam... ima znacenje...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

roka je imao x naloga pre ovog , tako da ko zna koji mu je ovaj po redu...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...