Jump to content

RUSPRIVETWYVERNKOMRADEPIZDEC


Recommended Posts

Pa igr'o sam i ja nekad valjda, al da ne kakim, mozda si i u pravu, sve je moguce :) Al' odavde gledano, ne izgleda nista posebno, cak i fata izvaljuje bolje fore [:D]

Al najbolje da pitamo zeroxa, kao jedinog pravog rehabilitovanog choveka od wara, ako je i njemu smesno, onda jbg eto pogresio sam, javno cu se izviniti grinu i kupiti mu novi noz [:D]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Bash zato shto ne igrash, ne izgleda ti zanimljivo. Govedo je lepo objasnio, bash tako izgleda pricha sa Rusom retardom kad ti upadne na ladderu, zato je i smeshno.

Zerox, rehabilitovan? Toliko o tome koliko pratish [:)] Btw, nisam bash siguran, ali Zerox je medju prvima furao tu RUSAMGNUB prichu.

Tako da, greshish, ovaj, silno greshish sine. [:)]

Swiss army knife plz.

Link to comment
Share on other sites

Papak si Jungle, fora je u tome sto masa rusa koji znaju samo da masuju wyverne i hexom ti udaraju desnim klikom po heroju, dolaze i posle izgubljene partije vicu "pizdec noob lalala".Pritom kad krece partija napisu "me russ??", obavezno sa 2 upitnika jer su idioti, i posle ti se kao ne smuci 1 ista scena koja se ponavlja iz partije u partiju, iz dana u dan...Onda krenes da pravis salu od toga i bude ti smesno,sto zapravo i jeste onom ko kapira foru a ne nekom random liku koji to sve posmatra i kaze "koji ste kreteni cemu se smejete".Takvima predlazem da se informisu pre nego sto odvale komentar :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Kome ti papak, papku debeli :))

Pa nisam rekao da ste kreteni, taman posla, samo da ste zagoreli :) Jebes takve fore koje vam diktiraju glupi ljudi :) I nisam rekao da je losa forica, uvek je gotivno podjebavati druge :) Samo kad to kulminira i postane glavna atrakcija, onda sta reci :)

Lele al se ja zaduzujem, trebam hajliju pljedzu, sad zelenom skakavac...mora iscimam djoleta da me nauci da igram, odakle mi novci :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...