Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

Kupio sam TBC, COLLECTORS.. jedini u radnji koji je bio. Bio je po jedan u obe radnje, btw lik mi je rekao da tje imati josh oko 10tak, nisu svi rezervisani.. zovite sutra chim ustanete jednu od 2 radnje koje su vecheras prodavale TBC ako zelite da uzmete ovo fenomenalno pakovanje. Nikada nisam bio sretjniji nego sada kada ga drzim u rukama!! =)))

Btw hehe ja danas zvao, kazu netje biti Collector's-a, dodjem ispred prodavnice, oko 100-150 ljudi ispred, nekako se proguram da udjem medju prvih 50 i pitam "jel mogu da naruchim Collector's pa kada stigne, stigne", i kazu mi.. imamo samo jedan, nije rezervisan.. uzeo odmah naravno.

E da.. chisto da se zna, UPOZNAO SAM KILLYGORA IRL, shto je teze nego kupiti Collector's jer je sada izashao iz kutje (naterao ga zli TBC) i netje naredne 2-3 godine.. hehehee =) /kiss.

Killy shcmeker bre!

Samo ne kapiram, kako me je prepoznao.. prilazi mi lik, "si ti Tjira?", ja kao jesam.. "e ja sam Killygor" =)))). Killy kada si otishao ja kupio TBC, doneo si mi sretju!!!!!

Pozd, odo da se komiram.. rekao sam svim irl ortacima (ono malo ortaka koji i dalje znaju kako izgledam :PPP) da me ne zovu jedno 2 nedelje!! [:D]

/peace i nadam se da ste svi uzeli TBC.

P.S.

NOBI KRETENU, SHTO MI NISI JAVIO DA SI BOLESTAN UZEO BI TBC ZA TEBE FFS. Dao bi mi kesh ovih dana kada se nadjemo da ti predam igru, key bi dobio na SMS. FFS, e bash sam se smorio shto nisam video tvoj post ranije pa da te pozovem. :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upoznao sam cyru, primevila i tarabu

a sreo stormscniona , sainta , ramba ... i jos neke ljude koje znam od ranije [:D]

odbacio sam posle kupovine storma , evila i tarabu do storma ^_^

evo sad sam instalirao i zamalo dobio infarkt kada nisam mogao da nadjem 4. disc odma

sad skidam ovaj patch od 3mb vec 5 minuta :S

i dalje ne znam sta da igram ...

lol cyro [:)]

prepoznao sam te sa slika koje si kacio na klazebalama [:D]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Blizz je sjebao jebenog peta.. sada moram da shaljem neke gluposti u FRANCUSKU regularnom POSHTOM. JEBOTE KAKVI GOVNARI!

:((

Dessa, http://www.compland.co.yu/games/wowbc/collectors.html > ovde pishe, na domatjem, shta Collector's sadrzi.

Killy, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa tih slika.. rofl. =) E bash bedak shto nisam video StormSciona i Tarabu. Jebiga kada nikog ne znam IRL ili preko slika od domatjih WoW-asha.

Eto upoznao sam Killy-a jer mi je prishao i video Sa1Nt-a ali ne znam bilo mi je glupo da mu prilazim kao "ja sam Tjira".. =)

Link to comment
Share on other sites

neznam ispred koje ste radnje cekali ali mi smo bili u grupi redom

salac aca (sale i misa) , chale , baltazar , batica i njegova devojka , mikrostalja , file (kada je izvrsio kupovinu) i kole u nekim momentima i moja malenkost .

mi smo bili kod city pasage-a

Link to comment
Share on other sites

E bash bedak shto nisam video StormSciona i Tarabu.

video sam te, ali si bio daleko, a i sam si video kakvo je sranje bilo tamo. a i primevil je bio debeo pa nisam mogao da ti pridjem i da sam hteo [:D]

upoznao sam cyru, primevila i tarabu

a sreo stormscniona , sainta , ramba ... i jos neke ljude koje znam od ranije [:D]

odbacio sam posle kupovine storma , evila i tarabu do storma ^_^

evo sad sam instalirao i zamalo dobio infarkt kada nisam mogao da nadjem 4. disc odma

sad skidam ovaj patch od 3mb vec 5 minuta :S

i dalje ne znam sta da igram ...

lol cyro [:)]

prepoznao sam te sa slika koje si kacio na klazebalama [:D]

dobro je da si izostavio deo kada smo te silovali [;)]

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

neznam ispred koje ste radnje cekali ali mi smo bili u grupi redom

salac aca (sale i misa) , chale , baltazar , batica i njegova devojka , mikrostalja , file (kada je izvrsio kupovinu) i kole u nekim momentima i moja malenkost .

mi smo bili kod city pasage-a

Ja sam bio u ComTrade Shop 3 (Golsvortijeva 38), tu sam upoznao Killy-a a i po njegovim rechima Storm, Prime i Taraba su bili tamo a video sam i Sa1Nt i Kjoot-a. =)))

Bash shteta, voleo bih da vas upoznam.. ali naravno na HOMOrushu mi niko nije rekao ni rech o tome da svi zajedno idete da kupite TBC, a igramo svaki dan vetj koliko meseci zajedno na serveru. Kul. Jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Eto upoznao sam Killy-a jer mi je prishao i video Sa1Nt-a ali ne znam bilo mi je glupo da mu prilazim kao "ja sam Tjira".. =)

koji si tard, pa ne ujedam jebem mu lebac ;)

picke ste sto niste dozli posle u kgb mozda bi dobili neku od nagrada (mada onda mozda saint ne bi dobio ;o)) a i sreli bi i mene ...stvarno =o)

:*

Link to comment
Share on other sites

Haha, Sa1Nt-e, otkud ja znam.. izgledao si mrko i nervozno! =) Bio sam odma pored tebe u redu ispred radnje, ali si se pico progurao pre mene! =)

Baj d vej, svaka chast na CE, useru! =)

Slusham sada Soundtrack, svaka im dala kako su odradili muziku - imba.

P.S.

Gde ste se bre dogovarali, ne vidim topik za okupljanje ffs ili sam samo slep i lud! :-(

Link to comment
Share on other sites

Hahaah ......pwnovanje na xaviusu....za one koji ne znaju ovo je horde pvp ( corpsecamp guild , gankovanje i emotovanje /spit , l2p itd . ) zove se EVO.....

http://img293.imageshack.us/my.php?image=ceasefireevone9.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma cao dovidjenja... idem da spavam da se sto pre vratim... :P

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...