Jump to content

Live From Gamers Paradise wc3 Tour. BN


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok highl1 :). Da ste malo pratili topic kad je turnir znali bi sto je pomeren. Zelio bih da se zahvalim pre svega svima sto ste dosli. Ustao sam pre pola sata kad odem do igraonice tad cete dobiti repove.

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

1st Highl1 hvala na lepim recima :D

2nd veliki rspct za imba Green-a :P

3rd turnir sam odigrao jer su me prozivali sve vreme (ekipa iz Bijeljine)...mda nisam imao nameru da ga odigram jer se nisam uopshte pripremao (navukao sa na WOW :D). ALi opet sam jako zadovoljan rezultatom i ni sekunde mi nije bilo krivo shto sam igrao jer je jako gotivno igrati vs Pro ljudi :P

btw. Hteo bih josh jednom da se izvinim Domi-u (Snou, je takodje gotivno :P)...zna on vec zashto.

GJ Ghost-e na osvojenom turniru (mda nisam skuzhio koji si ti bio :))

Edited by j2c[wc3]YuRi

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Odlicno napravljen turnir, organizatori su se trudili da maksimalno ispostuju sve nas, cak su i napravljene id kartice, koje su retkost na turnirima ovog tipa.

Grupe, single elimination, w/l delovi su se igrali na bo3, a finale je igrano na 2xbo3, tako da smo se izigrali za sve pare. U malo vetjim pauzama se pikao pes, dota i cs. U svakom slucaju veoma prijatan utisak.

Josh jednom hvala Bosketu, zato sto je primio nas 10 na njegovu gajbu oko 2 ujutru, u suprotnom bi se druzili sa pingvinima na ulici.

Steta sto je bio slab odaziv, nadam se da ce sledeci put biti bolje, posto svi kukaju kako nema turnira, a kada dodje turnir svi su "zauzeti".

YuRi' date='Dec 24 2006, 16:17' post='915676']

GJ Ghost-e na osvojenom turniru (mda nisam skuzhio koji si ti bio :))

ja sam imao najcrnje podocnjake od svih ;)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Extra turnir bio, kao i uvek u BN. Zezanje i sve, Kyoshi se trudio do jaja oko svega. Veliko hvala i Neshi (Bosketu), koji nas je primio u svoju kucu, da se ne bi smrzli [:)]. Svaka chast Ghostu.

I za kraj: Grinder Fatin burazer, hohohoho! [:)]

E zbog toga sto si napisao ima da bude tvoj kraj [:D]

Stvarno hvala svima na toploj ( ovo shvati bukvalno ) dobrodoslici pogotovo Neshi ( iscima se jadan oko nas vise nego sto bi ja za sebe ). Ja, Green i Ghost lepo malo odkuntali dok su ovi ostali ludaci hteli da vide da li ce Zan Klod Van Dam mozda da prebije sve u onom filmu, dok ih je Zaba trovao nekim benzoatom [:)][:)][:)]

Ali stvarno Ghoste na sta si ti lichio BRUKA! ( iako si odspavao ) [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

pa kad nije jeo, ne pamti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate sada sam ustao.... aaa... Turnir je bio keva :) Kyoshi je uradio sve shto je mogao shto se tiche organizacije, za njega sve najbolje rechi imam. Takodje hvala Bosketu koji nas je udomio i pomogao da ubijemo vreme filmom :)

Evo par slika sa tura. Nisam mogao vishe da slikam nisam imao baterije...

Ciga.jpg

Ovo ne smete da propustite [:D]

GreenGrinder.jpg

Shta reci? [;)]

Green%20baja.jpg

Pravi koreanac, zar ne? [:)]

JoiceLOL.jpg

Ananas Joice? :)))

Svaka chast Ghost-u na osvojenom turniru i ostalim ljudima koji su doshli. Vidimo se na sledecem turu :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ahaha, grin guru korea fajtin! [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

o boze :) imali ste i koreanca na turniru hehehe :) e ko je dobio u pesu green ili highli koliko je bilo ljudi na turu?:)jebiga kad bi neko od novosadskih PICAKA jednom me ispostovao i otisao na lan bilo bi sve drugacije i prosla 2 puta sam dolazio sa ristom ns ..... stvarno je tuzan grad

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

u pesu se zna da sam ja preskilovao, drugu godinu zaredom [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nego::

Tur je bio super stvarno. Kyoshi se potrudio ponovo, svaka cast. Mislim toliko da je i napravio plastificirane player-name-tagove. Turnir je bio super kao i uvek. Jedino sto odziv nije bio veliki.

Grupe bo3, posle knockout 4runde. Okej je sve bilo kao i uvek ;> Zezali smo se za sve pare, zezanje > tur realno. Ubuduce definitivno moramo da krenemo da zapisujemo izvale i da napravimo sticky ;> Toliko izvala kao za jedan dan na turu ne cujes ni za godinu dana [:D]. Pogotovo kada imas Greena, Zhabu i Grindera u kombinaciji ;> Falio je samo Fata ;>

Ja licno nisam zadovoljan turom, jes nisam bas vezbao vezbao ali uglavnom zato sto sam mogao vise ali je Yurijev "shmek" presudio ( no worries Yuri, no hard feelings [:D] ). Dobicu i ja svojih 2 minuta ;> uskoro..

E sad, Kyoshi i Nesha koji su se potrudili toliko za tur da su preko noci i bili spremni/ugostili nas na gajbu. Mozda rizikujem nesto ali gazda turnira koji nam nije dao da ostanemo u igraonici od 2 do 5/6 se stvarno poneo ko najgori [ispuni po zelji]. Mislim, da nije bilo Neshe i Kyoshia koji su se lizno pobrinuli.. Gazda koji nece da nas pusti da ostanemo u igraoni i treba da mrznemo napolju na minus hiljadu 6 sati i da lutamo po gradu, do jaja. Za gazdu, hvala sto je pustio Kyoshia da organizuje turnir, hvala ali veliko ne hvala..

U svakom slucaju ;> srecom pa su kyoshi i nesha tu, tako da bi svi dosli ponovio whenever ;D

Jos jednom big thanks ovoj dvojici ;>

\o/

I gj i gratz Ghostu ;) koji nije jeo danima [:D]

Link to comment
Share on other sites

Evo probudio sam se i ja pa da prokomentarisem :)

Frst ov ol: Hvala ljudima iz organizacije koji su organizovali tour (citaj kyosh1), i Neshi koji nas je ugostio kao sto je vecina rekla :)

Turnir je bio do jaja, svi su bili zadovoljni i nije bilo velikog kasnjejna meceva. U pauzama sam naravno preskilovao sve noobove u CS-u :), i naravno ako se ubuduce organizuju ovakvi tourovi, nece se propustiti od moje strane, i bilo bi lepo kad bi vise ljudi doslo na turnire.

Grinderu je naravno bilo khm, lepo, khm, u sobi sa GrMom :) dok smo mi gledali (Domi i ja spavali) neku do jaja komediju !!

Onaj Zabin sok je do jaja ako ti se spava, da te razbudi ili da te totalno uspava :D

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zabin sok od 2l koji koshta manje nego limenka koce, nuff said [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hvala na lepim recima. Isao sam u igraonu danas da uzmem repove, uglavnom mi je receno da dodjem sutra ujutru kad ne bude nikog da pokupim sa svih racunara i onda ide upload.

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Nesi necu reci hvala, jer nas je covek zaduzio vise od toga, svaka mu cast, i kyoshiu na organizaciji turnira. A moj sok ste svi pili, sad se kao tu folirate.A inace moje izvale=lol,nije ih bilo....Sta reci na ovo

Zaba: Greene odakle si ti tacno?

Green: Kumodraz

Ghost,Howwedo: hahahaha

ghost (Resnik), howwedo (Paracin) [:D][:D][:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Khm, da Zhabo, "nije" ih bilo::

2 sata ujutru, svi stojimo ispred nekog lokala/kafica u kojem smo trebali da izblejimo ali nazalost je bio popis/zatvarali itd itd tako da nismo mogli. U svakom slucaju minus pingvini su napolju i mi stojimo, neki gladni neki zhedni ;) i smrzavamo se. Tu je Zhabin sok od 2l koji kosta manje od shibica, i ja uzimam flashu sa nekog pulta koji je bio van i natezem.

Highl1: Brate Domi sta pijes to..

Zhaba totalno ozbiljno odgovara:: Sta oces, bolje je od pisacke..

Sledeca scena, all rolling on the floor laughing [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...