Jump to content

Healing addon


Perun

Recommended Posts

Elem, za lecenje po BGovima koristio sam standardni CTra i Emergency Monitor.

Posto je EM meni postao useless, jer ne mogu vise da 'klikcem' po njemu, treba mi neka pomoc.

Zna li neko neki addon koji moze da, recimo, zacrveni igrace na CT RA frames kada su out of range za heal. Dakle ne da na spell ikonici vidim da je igrac koga sam vec obelezio out of range, nego na Raid ikonicama. If you know what I mean.

Ili, da iznad glava saigraca vidim health bar. Onaj Shift+V iz default WoW interfacea mi ne radi posao, jer cim se malo odalje vise ga ne vidim.

Naravno, najjace bi bilo ako neko zna neki EM koji radi, a ne da ima samo informativnu ulogu, dakle da mogu i da obelezim igraca kliktanjem direktno na EM.

Uf.

Danke.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije valjda da i ti igras, auuu... to nas neumitno dovodi do zakljucka da se i ja moram vrnuti da ne bi doslo do nesagledivih posledica po ravnotezu u univerzumu...

ma jok on je prestao samo RAZHMISHLJA o tome da se vrati (i okrene par BGova dnevno da ulovi neke pp iteme) ali inache neeee, ne igra ;oP

ccc =o))

Link to comment
Share on other sites

Znam da si me pitao Pero i ingame, al' da pojasnim do kraja :)

Elem, posto je sada shamasnki hilerski spec poprilicno imba, u principu ja i ne hilujem okolo...bacim earthshield na sebe, stanem na neko dobro vidljivo mesto, pustim da njih dvojica-trojica-cetvorica krenu da me udaraju, lecim samo sebe i cekam da drugari pobiju napast.

Works as a charm !

Link to comment
Share on other sites

sRaidFrames

Ima fenomenalnu opciju da alpha blenduje ljude koji ti nisu u rangeu. Da, to je narocito korisno u battlegroundu. U raidovima i nema neke veze posto su ti manje-vise svi u rangeu. Al kolko puta mi se u AB premadeu deshavalo da neki reta u mojoj grupi ne ode na nash node i onda ja pokusavam da ga healujem i tek onda skapiram da ga nema nigde oko mene. Fenomenalan addon. Otkad sam njega otkrio, prokleo sam dan kad sam se odusevio CTRA-om i zaboravio da cekiram sta ostalo izlazi.

Ako josh ubacish Clique, mozes i da klikhealujes po njemu i milina.

Sto se tice emergency monitora, hvala blizzu sto je to sredio, posto su ljudi uzasno slackovali samo klikcuci na njega. Ja sam taj vid healovanja opravdavao samo u Molten Coreu, posto sam ga i sam koristio tamo. Ali za sve ostalo, micim hm, l2p:)

A da ne pricam koja mi je frka u gildu nastala kad nisu imali decursive. kuku... 7x vajp na chromaggusu:) Uzas... a mi smo bili medju najjacim gildovima na serveru?! I sad smo jedan od dva gilda koji jos uvek raiduju posle patcha.

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

2 Amos: Ma krenuo sneg dapada, ja reko' aj da odem online da se ispozdravljam sa svima, pa video nove talente, pa me zvali u BG, i tako...aj sad lepo install opet pa da gazimo. ;D

2 47@Mission: Imam Perun na Drak'thulu, ali ovaj Perun koga igram vec godinu dana je pop na Haomarushu

2 Kole: Pustite me da igram!! Samo jos malo!!! I onda necu vise nikad!!11 Ma stvarno sam se bio smorio, ali sada su BG do jaja, nema reda, mnogo novih ekipa, extra PvP talenti, a i ljudi su naucili da igraju BGs. Uglavnom.

2 Modjo: Danke, to mi zvuci bas kao ono sto mi treba, veceras cu da isprobam

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...