Jump to content

TBC - Srpska guilda - Alijansa


silmarill.x3m

Recommended Posts

@ Darpal and company sto pita za nickove

vecina nas koji to planiramo trenutno nema aktivne accounte jer smo se smorili i cekamo TBC meni je acc ugasen vec jedno 2-3 meseca smara me samo da ljustim pvp a i krenucu Draenei shamana u expanziji...

Uostalom 90% da se necemo vracati pre expanzije tako da kad uzmemo TBC javicemo ovde pa da se izdogovaramo....

Edited by MoonwalkerSER
Link to comment
Share on other sites

Da,u pitanju je Srpska guilda koja bi krenula sa radom nesto pre Burning Crusade-a na novom ili "svezem" serveru .

Guilda bi sadrzala oko 40-45 ljudi sa znanjem srpskog kao maternjeg jezika.

Startovala bi na neutralnom serveru tj na serveru koji bi uskoro bio otvoren ili na nekom gde instance jos nisu razgazene.

Cilj guilde je PvE i PvP napredak,podjednak svim jakim ili najacim guildama na vashem serveru.Odnosno zauzimanje visokog statusa guilde na svom serveru.

Ja sam za, ali pod jednim uslovom: da se ne pravi gilda na nekom sugavom serveru, nego da se napravi na nekom starom, odlicnom serveru sa vec postojecim jakim gildama.

Koja je poenta biti najbolji na sugavom serveru? Bio sam vec jednom i ne hvala. Mislim da bi trebalo da se takmicimo i saradjujemo sa drugim jakim gildama.

Ali vent na srpskom, raid u igraonici i slicno, zvuci super :)

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ako se pravi ozbiljan alliance guild, ali moram znati da ce to valjati, jos jedna stvar bolje da se svi koji imamo alliance chara udruzimo, nema vajde od toga da se pravi 2-3 gilda, bolje svi da se strpamo u jedan, znate ono koliko Srba toliko gildova, dajte jednom da budemo slozni nije bitno samo da se svi skupimo na jedno mesto.

Mada sam ja takodje za ex yu guild, ima puno Hrvata koji igraju i koji nisu ustashki opredeljeni, tako da moze da se napravi jako kvalitetan guild ako se potrude ljudi.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaitnteresovan za to, kao i jos 4 moja drugara, mi smo sa Stormreaver-a, imamo veoma dobro iskustvo isto sa vodjenjem guilda i ok xp iz istanci (10 bosova u naxxu), samo je pitanje da nas neko ne ispali ili tako nesto .. sto se tiche servera na koji mozemo da se prebacimo ja mislim da je server Burnings Blade ok, ja tamo imam nekoliko prijatelja koji su 30+ godina i nisu klinci, znau da igraju i slusaju sve sta im se kaze, poslacu ti ja mail odmah pa da vidimo da se dogovorimo nesto, extra bi jos bilo ako smo svi iz beograda pa da mozemo negde da se nadjemo i da popricamo, mislim da je ideja fenomenalna i mislim da i mi mozemo da pokazemo nekome da mozemo biti dobri u WOW-u :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

ajde ajde ajde ok kad kazete....i ja sam za alliance gild recite na kom serveru btw preporucio bih da ne budete na nekom sljak serveru jer ako se dibanujemo de cemo onda? btw ja sam za ako ce da bude dobra gilda i ako se nece praviti svi pametni imam mozda i jos 3-4 drugara ako ne i mozda 10 sa magtheridon servera naxx exp ljudi pa cemo videti ...ali ja sam evo 90% za

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaitnteresovan za to, kao i jos 4 moja drugara, mi smo sa Stormreaver-a, imamo veoma dobro iskustvo isto sa vodjenjem guilda i ok xp iz istanci (10 bosova u naxxu), samo je pitanje da nas neko ne ispali ili tako nesto .. sto se tiche servera na koji mozemo da se prebacimo ja mislim da je server Burnings Blade ok, ja tamo imam nekoliko prijatelja koji su 30+ godina i nisu klinci, znau da igraju i slusaju sve sta im se kaze, poslacu ti ja mail odmah pa da vidimo da se dogovorimo nesto, extra bi jos bilo ako smo svi iz beograda pa da mozemo negde da se nadjemo i da popricamo, mislim da je ideja fenomenalna i mislim da i mi mozemo da pokazemo nekome da mozemo biti dobri u WOW-u :)

ja sam na burning blade nubino :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ako se pravi ozbiljan alliance guild, ali moram znati da ce to valjati, jos jedna stvar bolje da se svi koji imamo alliance chara udruzimo, nema vajde od toga da se pravi 2-3 gilda, bolje svi da se strpamo u jedan, znate ono koliko Srba toliko gildova, dajte jednom da budemo slozni nije bitno samo da se svi skupimo na jedno mesto.

Mada sam ja takodje za ex yu guild, ima puno Hrvata koji igraju i koji nisu ustashki opredeljeni, tako da moze da se napravi jako kvalitetan guild ako se potrude ljudi.

istina mnogo je hrvata bosanaca koji su super likovi bar oni koje ja znam,btw aj da to resavamo pre nove godine dajte Pool neke servere i da se pravi site pa da se stavaljaju aplikacije i da pocnemo sa tim pre nego TBC izadje!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslao mail ovom decku ovde sto je napisao post, ja mislim da je mnogo pamtenije da se mi svi nadjemo lepo negde u pravom zivotu, vidimo i dogovorimo ... TBC je 25 ljudi .. tj. do 35 bi nas bilo dovoljno u guildu ne vise, necu da pricam preko foruma ovde .. da prebacim mog lika i sta onda ? Znachi samo da se nadjemo negde jedno nas 10 tak, popricamo lepo ko ljudi i onda prebacujemo likove ... ovako preko foruma rekla - kazala to mene ne zanima ...poz

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslao mail ovom decku ovde sto je napisao post, ja mislim da je mnogo pamtenije da se mi svi nadjemo lepo negde u pravom zivotu, vidimo i dogovorimo ... TBC je 25 ljudi .. tj. do 35 bi nas bilo dovoljno u guildu ne vise, necu da pricam preko foruma ovde .. da prebacim mog lika i sta onda ? Znachi samo da se nadjemo negde jedno nas 10 tak, popricamo lepo ko ljudi i onda prebacujemo likove ... ovako preko foruma rekla - kazala to mene ne zanima ...poz

slazem se btw ja sam i za to da mozda napravimo 2 grupe za TBC raidove znaci ako nas ima 50-60 ljudi i takodje da radimo naxx aq,bwl i dalje...nesto toga tipa...mislim ako ocemo da budemo HC!

Link to comment
Share on other sites

Sad jos samo da se nadje jedan covek/vise coveka koji ima para i ume da sreti hosting sa website, da plati ventrilo jel ce svaki pokusaj da ga placamo coporativno propasti :)

Tj treba nam V O D J A koji zna da ce imati vremena i para da u sledecih da se u sledecih godinu dana minimum igra wowa i da nece prestajati posle metar dana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...