Jump to content

Pomoc u vezi toura nekog


Recommended Posts

samo bih zamolio high-lija :P ako moze da mi objasni koja su pravila bila za tour u wc3 1v1 (npr kao onaj za eswc kad sam i ja bio tamo), dobro shvatio sam da se igra po grupama(4 igraca=1 grupa),da se igra samo na 1 dobijenu na pocetku,ali posle ne shvatam kako ide ono looser grupa i winner grupe..znaci da li samo onaj koji je bio prvi u svojoj grupi ide u winner-e grupu ili idu i prvi i drugi?

brate samo ako bi mi to objasnio i sve ostalo :) , bio bih zahvalan :)

PS.znam da kad predjem u loosers grupu,igra se na 2 dobijene i looser bira mapu.

mora da se uci od iskusnih :)

Link to comment
Share on other sites

brate svi koji prodju grupe su u winerima i onda igraju medjusobno gubitnici tih meceva idu u losere a pobednici nastavljaju u winerima :) sve jasno i kako ko izgubi ide u losere a ko tamo izgubi ide napolje :)i kad stignes do finala winera tamo taj lik sto izgubi ide u finale losera i ceka ove losere sve da se pokolju i pobednik toga igra sa pobednikom winera ali mora da ga dobije 2xbo3 a ovaj iz winera 1xbo3 posto jebiga on nije ni jednom izugbio :) a winer//loser sistem kaze da svako ima pravo jednom da izgubi zato startuje sa prednoscu :) eto ti

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

poshto su ti svi objasnili, ne moram ja da se muchim [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate svi koji prodju grupe su u winerima i onda igraju medjusobno gubitnici tih meceva idu u losere a pobednici nastavljaju u winerima :) sve jasno i kako ko izgubi ide u losere a ko tamo izgubi ide napolje :)i kad stignes do finala winera tamo taj lik sto izgubi ide u finale losera i ceka ove losere sve da se pokolju i pobednik toga igra sa pobednikom winera ali mora da ga dobije 2xbo3 a ovaj iz winera 1xbo3 posto jebiga on nije ni jednom izugbio :) a winer//loser sistem kaze da svako ima pravo jednom da izgubi zato startuje sa prednoscu :) eto ti

Da nema ovih smajlija da razdvoje rechenice nista ne bih shvatio :) .

@topic:Nadji arhivu(od eswc-a) i tamo pogledaj kako je sve ishlo i lako ces se snaci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...