Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa to ti i kazem. alijansa je sranje ;)

ja sam palamudina pravio bar 3 puta, nikad nisam stigao preko 15-og nivoa

na 20. lvlu se dobija najveca imba na low lvlima ...also known as ... soc ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Aj svi napravimo BE Pale i radimo 25 men samo sa palama...

hehe, greedy loot :)

meni se lichno svidja Nb-ova ideja, vise casual igranje po mogucstvu samo nashi. Mogli bi da skupimo 25-30 tak ljudi sigurno, neki i sa altovima i to je vise nego dovoljno ljudi za TBC gildu.

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

casual playeri nece moci ni da izleveluje do 70og lvl-a (2x 60lvl sad)

5 meseci od kad izadje bc

kamoli da igraju instanace neke za 70lvl [:D]

tako da gl u toj imba akciji

a posto vidim niko nije teo da rollje na ovom novom serveru

nego pretpostavljam da svi ocete da igrate dreneie i blodelfove takodje gl :D:D:D:D

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

kili zheno ne lupaj gluposti

ja sam tbc betu igrao casual, i doshao do 65 nivoa za 40 rl dan odnosno par sati preko 2 ingame dana, sto je 1.2 sata dnevno, odnosno 3-5h samo subotom i nedeljom svakog vikenda, pa ako to nije casual player onda ne znam sta jeste =o)))

Link to comment
Share on other sites

e jebi ga deso, ako nisam napisao i na HyS forumu i ovde jos pre dve nedelje.

sorry, i meni je zao sto se nisam pozdravio in-game, ali nije mi se skidao glupi patch od 600mb.

a na rakiju sam odma zvao, al niko se nije odazvao.

/target dessa

/hug

p.s. trenutno ne mogu ni do prodavnice da odem, puko misic, ali kad prodje idemo na radzu

<3

Link to comment
Share on other sites

vidite da nije sport za nas. manite se corava posla, nego obojica u red ispred prodavnice i da kupite TBC :)

Stvarno, pustite destruktivna misljenja, mislim da mozemo i vise nego uspesno da se ogranizujemo u SyndromeII. Jedini problem koji imamo to je da je ovo velika ideja. A velike ideje traju dok ih sprovode veliki ljudi. Tako je bilo sa Alesksandrom, Cezarom, Napoleonom........ Titom i Soullessom.

Mislim da bogatiji sa jedno ovakvo iskustvo (Syndrome) i cinjenicom da smo za godinu i po dana stariji i donekle siti epika mozemo lepo casual da se igramo. Evo kole je opustencija stigao do 65. A svi iole pristojno T2 opremljeni nece ni trebati neku imba opremu do lvl65, a za dalje.... videcemo!!

Mislim kako da pogledas unuku u oci i kazes "Tih dana sam smuvao tvoju babu, pa sam odlucio da prekinem sa igranjem WoW, jer je izasao TBC i mrzelo me da skidam patch. Tako da nisam ucestvovao u daljem stvaranju istorije MMORPGa".

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

nisam ni rekao da mora biti strogo srpski gild, naravno da moze i internacionalni, samo sam hteo da kazem da sad mozemo da se skupimo za jedan pristojan raid. Mi smo se u Syndromu toliko nervirali sto nismo pre nove godine krenuli ZG da radimo, da je na kraju gild puk'o. A sta je bilo sa HySom tih dana. Oni su tvrdoglavo nastavili i evo gle su stigli, a tad je Syndrom bio u rangu sa njima. DrakenGard nije tad ni postojao, a ove druge gilde da ne pominjem.

Problem je sto cim nema raida dva dana svi se unervoze, jer nema epica. Kada bi uspeli da prebrodimo jednu krizu od 5-10 dana bez organizovanog raida, mislim da bi gild zaziveo. Sada mozes i da sa PvPuje kad nema raida, tako da ne gubis mnogo.

Treba krajnje opusteno uci u ovu pricu sa TBCom.

Mislim da to nije skupa zanimacija.

@SirNeo

Mozda bi ti bilo bolje sa drugom "babom" :)

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne razumem poentu ovakvih i slicnih topica,svi vrlo dobro znamo da ce svi gore navedeni ''bivsi'' igraci poput heroinskih zavisnika cekati u redu za bc.....

Moracu da te razocaram, ali BC me ne privlaci ni malo...

Jbga ljudi na mene ne racunajte, za nacin na koji ja volim da igram WoW a to je HC, nema se vise vremena, odnosno ima se ali to bi zahtevalo da nista sem WoW-a ne radim u slobodno vreme, a to ne zelim... Chale kad ozdravis obavezno se javite za neko pivo i maloletnice. Poz...

Link to comment
Share on other sites

lol ma sve te organizovane stvari su meni smeshne jer e to kao porodichna svadja, sa jene strane svi misle "nashi smo" pa su manje uchitivi i uvidjajni prema ostalima, a vishe ochekuju od njih....sa druge strane kad dodje bezimeni lik koji kazhe da je iz portugala prema njemu si em kulturan em ne ochekujesh mnogo sto je u mmog-u mnogo bolja polazna osnova =o)

Link to comment
Share on other sites

znate sta bi bilo jos bolje

da napravite

BALKAN guild i onda da imate

hrvate, albance i srbe u istom guildu i da svi budu casul igraci

u stvari da zabranite hc igranje na bilo koji nacin

i ako neko predje level od guild mastera dobija gremove

da bi bili tr00 casual i onda kad svi izlevelujete

do 70og lvl-a, posle 6 meseci od bc-a , mozete da igrate mc i bwl

da vidite i to i onda izlazi sledeca wow expanzija i sve je gotovo

trollloltrollloltrollloltrollloltrollloltrollloltrollloltrollloltrollloltrolllol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...