Jump to content

For those who knows...


Rake

Recommended Posts

E ovako...Znachi svaki put kada ubijemo Hakkara onaj heart of hakkar dobije onaj ko je imao najvise ernaed DKP (bareem kod mene u gildi)...u svakom slucaju sam trebao da dobijam taj hearth elem..

Posto je dropovao i onaj trinket za rouga a slicno se zove taj rouge koji je dobio trinket krenuo je da lootuje i da u stavri uzme svoj trinket.Poenta je sledeca: lik je nenamerno uzeo heart koji je meni trebao a koji je on imao..u svakom slucaju bilo je nenamerno...

E sad mi smo poslali tikete GM : ja , master looter, i taj rouge...Medjutim meni i rougu GM su odgovorili da tipa da nam trba odobrenje tadasnjeg ML koji je vec poslao tiket na koji vec ni jedan GM nije odgovorio skoro 4h vec(bedak)...

Ima li neko ideje neke ?U medjuvremenu spamujem GM da mu odgovore i da mi posalju item ali to moze da potraje..

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Rogue :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

Imali smo situaciju da Onyxia nema nikakav loot. Tada sam pitao game mastera koliko to moze da traje i dobio odgovor da moze do 8 dana bilo kakva istraga.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da to zavisi od GMa do GMa ... kod nas je ako se pogreshi kod dodele itema trebalo 1-2 sata da se sve sredi .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lepo si i sam rekao, to moze da potraje. a jos ako nemate srece pa naletite na neku budalu od gm-a moze samo da vas odjebe i da ga nezanima :P

hehe, josh to nije najgora opcija, secam se da su ljudi dobijali banove zbog navodno laznih prijava ^^

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Nije moguce ubrzati proces, jer oni moraju 'da pogledaju svoje logove' i kada to urade i 'utvrde' da se to desilo najverovatnije ce vam vratiti item. Mada gledajuci da se ZG resetuje svaka 3 dana, sta si se rasplakao, pre ce biti da ubijete hakkara opet, nego da cekas da ti GM da item...

Al' kad ste vec odradili tickete, sad ces morati da cekas...

Eh da je fazon u tome...Posto sam ja trebao da ga dobijem taj dan sledeci put kad budemo isli na Hakkara dobija sledeci na listi dok ja mogu da se cesem sa GM koji mi je jutros poslao mail da su zadrzali ML-vu peticiju i da jos moraju nesto da provere...

Edited by Rake
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...