Jump to content

Rise and fall of Titty Twisters (also known as TT)


windgod

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sad Grief ima mene barem [:D]

i cudno za ovih 10 dana koliko sam u guildu se nista nije desilo jos :>

sem jedne pretnje da cu dobijem kick , ali zbog neta ! (jebeni sbb)

za razliku od svih ostalih guildoa u kojima sam bio koji su se ili disbandovali

ili su ljudi umrili u rl-u kad ja udjem i slicno [:D]

<- plaguebringer

kknp

Napravim sinoc trial account i udjem u wow posle 5 meseci. Vidim Grief se raspao. Setim se ovog posta 'guildoa u kojima sam bio koji su se ili disbandovali ili su ljudi umrili u rl-u kad ja udjem i slicno' hahaha....kakav pogodak.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

ah ... bedak sada za mene strashno . Taraba je verovatno srecan . Primevil tj L'italiano , otishao u manastir na 5 meseci ... odvikavanje od wowa / interneta muzike i ostalih sranja ... dakle umrece . Slava mu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hehe... Banka Enigme je ostala kod Balanora. Ja sam pokusao vise puta da dogovorim sa njjm sta da se radi sa materijalom,ali je svaki put izbegavao ikakav dogovor. Posle vise meseci mi je rekao da je sve dao Galetu. To je sve bilo u maju mesecu na primer:)) Ruku na srce, banka je bila prilicno ispraznjena jer se delilo i sakom i kapom dok je bila puna (for the record: nisam dobio niti uzeo i jedan item ili 1 gold iz nje ikada). Sto se tice Anariona, moje predvidjanje je da ce ostaviti banku za neki novi tbc guild koji ce se uskoro napraviti,mada ko zna...

Ako bude neka podela plena, samo postujte nesto ovde:))haha

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je prilicno izvesno ko je Tokyo.

Haha...

Ja sam bio pod pseudonimom dok nisam prodao account, zeleci da budem maximalno korektan prema buducem vlasniku. Ova promena nick-a jednom u 3 meseca je strava opcija:))

Nije mi bilo tesko da procesljam tih 18 postova ponovo i pocitam ih znajuci ko ih je napisao...hehe

Edited by Manwe

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

manve: ne znam na koga mislis ali pravi balanor koliko znam ne igra vise, dao je acc nekom nubu -.-

longić: da sam znao da ce neko to tako ozbiljno da shvati, pravio bih screenove [:)] a posto si i sam online popricaj malo o toj temi sa ljudima na ttserb kanalu... "polumonolig" je tekao otprilike ovako: nizz ili tab (ne secam se tacno ko, mozda i boci) su ani nesto kao nabacili oko para koliko ima ili sl, na sta ana [:D] odgovara - nekih par k golda + 20k u matsima iz tt banke... pa sam za sebe nastavlja na istom kanalu - trebalo bi da se kao skupimo i razdelimo to, ne znam sta da radim s time, neke aq knjige sam vec razdelio, itd, itd...

da ne ulazim dalje u pojedinosti, POENTA je da je gbanka trebala da se razdeli clanovima koji su ostali do kraja, prema dkp-u, attendance, itd...

blizzard ce ionako u toku godine da implementira opciju guild bank tako da ce ta praksa "svi za jednog" nadam se da se iskoreni [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...