Jump to content

ISDN


Travolta

Recommended Posts

nije sve u pingu ... i dalje nishte shvatili boze [xx(]

subo brate edukuj ih malo bwe...vidish da spavaju na chasovima [;)]

btw...koliko sam ja skontao u svom mizernom i jadnom zivotu da je cs jako govnjiva igra koja najvishe zavisi od servera na kojem igrash...da imash i 64 kb/s ako je sever dobar tebi ce biti relativno normalno...

sUBo ispravi me ako greshim [:p]

ps:j3dem burek pa lupam gluposti [:o)]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

da smo u normalnoj zemlji mogao bi sa dial upom da igras normalno kanter...ovako je sve jalovo.....moj slucaj imam adsl768 ping mi je 30-40 i ponekad laguje udje decko sa wirlesom 64kb/s ping 20 dojaj :D

a da ne pricamo kad neko udje sa kablovskim netom :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Igrivo je, osim ako nisi primadona da hoces <20 ping itd

Pre 2,3 god, sa ukljuchene obe linije tja "svih" 128kbps igrala su po 3 choveka odjednom, ali sa rejtovima 30/30/8000, ping je bio oko 70

Osim tvoje veze, koja je za CS sasvim dovoljna, da, veoma zavisi i od servera tja cele "rute" od tebe do servera.

Mozes ako hoces da proverish gde ti "laguje" ako odesh u command prompt i kucash tracert 62.193.128.128 (za tehnikom, ili vec koji hoces ip za neki drugi server).

Josh 1 stvar koja moze da "zeza" je broj paketa, tja zavisno od provajdera i njihovog opterecenja, iako imash cak i "jachu" vezu, moze doci do zagushenja, ne kolichine podataka, vec kolichine paketa kod njih. Desavalo se da takve stvari zakucaju Access Pointe na Wirelessu i kablovskoj. A shto se paketa tiche iili tzv udp protokol, CS mrvi vezu. jedina gora stvar od njega je p2p download/upload.

Sve u svemu, ako ti je centrala ok, i nisi bogu iza tregera, mozesh sasvim pristojno da igrash cak i sa 64k. Probaj prvo tako, sa 1 linijom, i manjim rejtovima, pa ako radi ok, a hoces da se izivljavash, ti ukljuchi obe i povecaj rejtove.

ps. ako sad neko pocne da sere kako lupetam, taj pisha uz vetar, jer sam sve ovo proziveo...jebem ti nash internet. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...