Jump to content

strasno


kicpe

Recommended Posts

dal mozete da verujete , juce idem u silitus da farmujem reputaciju za cloak of viled shadows il tako nesto,,

i odem u desni gornji ugao silitusa . vidim 2 huntera u sranje opremi hordasa i 2 hantera ista takva oprema otprilike alijanse . ubijem hordase .. izvalim ovi moji se setaju kao blesavi pitam jednog dal farmujes reputaciju on nista ne odgovara , pitam drugog isto ne odgovara. posle jos 10 ak puta ubijem hordase koji su me ignorisali i nastavili da rokaju jebene kripove ... znaci kasnije odem u IF i vidim 5 stackova textova u ah od istog lika koji je bio tamo ... znaci ubacili su jebene botove farmere... tuga . dal sam ja to poslednji saznao il sta ??? posto su ih moji ortaci i pre vidjali ... WTF ????

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

dal mozete da verujete , juce idem u silitus da farmujem reputaciju za cloak of viled shadows il tako nesto,,

i odem u desni gornji ugao silitusa . vidim 2 huntera u sranje opremi hordasa i 2 hantera ista takva oprema otprilike alijanse . ubijem hordase .. izvalim ovi moji se setaju kao blesavi pitam jednog dal farmujes reputaciju on nista ne odgovara , pitam drugog isto ne odgovara. posle jos 10 ak puta ubijem hordase koji su me ignorisali i nastavili da rokaju jebene kripove ... znaci kasnije odem u IF i vidim 5 stackova textova u ah od istog lika koji je bio tamo ... znaci ubacili su jebene botove farmere... tuga . dal sam ja to poslednji saznao il sta ??? posto su ih moji ortaci i pre vidjali ... WTF ????

ne mogu da verujem,zamisli botova jbte!1

Link to comment
Share on other sites

Nemoz nista da uradis sem da ih prijavis:P

mozes da places ako oces...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Lol gde ti zivis? Tj sta igras? :D

Botovi su na svim serverima vec mesecima, farmaju po ceo dan najrazlicitije stvari, i ja i drugari smo ih prijavljivali kao i jos dosta ljudi, ali blizard nije briga.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

svaki hunter se zove oasfj , osfyf , ljincs , il tako nesto

petovi im nemaju imena znaci boar ...

ako neko misli da se zajebavam nek dodlje an ahn'qiraj server i pita ljude dal su videli botove ...

kad god nekog od njih pitam nesto ne odgovaraju i idu okolo kao sumanuti , da ih ubijes 50000 puta nebi te izvalili , ljudi tamo sad umesto tekstova farmuju HK !

izvalio sam da nisam u toku [:(!] [:(!] [:(!]

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Niko ne misli da se zajebavash samo je malo chudno shto si za to tek sada saznao. Od kako postoji WoW postoje i china farmers, botovi i wanna-be china farmeri (Boki & Tjira type [:D]).

Najomiljenija mesta su im: Silithus, Felwood, Deadwind Pass, Azshara etc.

Ne treba ih se plashiti, ali treba svaku akciju protiv njih uzeti uz dosta ozbiljnosti!! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da se nervirate nego ih iskoristite, pratite huntera, kad targetuje moba vi napadnite istog i on ce ga ubiti za vas, tako sam farmovao living i water essence u felwoodu sa druidom :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

kek to sam ja radio par puta :>

samo jedan fireblast , npr , pre nego sto pocne da ga gadja i ubije kripa za vas [:D]

posto se obicno nalaze na svim mestima gde padaju essenci

kad mi je dosadno samo odem tamo i ubijam im petove [:D]

i onda se potpuno istripuju znaci napadne sam kripa bez peta

i onda mu dodje u meli i ubija ga deset minuta [:D]

i onda kad samonuje peta ponovo samo da ownujete ponovo [:D

Link to comment
Share on other sites

Mhm,farmujem ja pola dana(gornji desni ugao silithusa) i na hunterima skupljam shardove, kad nejednom svi nestali,nema nigde nijednog, i 2 min posle istrcava 7 huntera(sve elfice,sve identicne,oprema krsh) i sabise me za 2 min! Jedan od njih mi je sedeo na lesu 2 dana a ostali su samo trcali kao pobesneli okolo niko nije smeo da pridje...toliko i o botovima...pola i nisu botovi sa,samo su oguglali i izludeli, uopste se ne trude vise... [xx(]

...

Link to comment
Share on other sites

Mhm,farmujem ja pola dana(gornji desni ugao silithusa) i na hunterima skupljam shardove, kad nejednom svi nestali,nema nigde nijednog, i 2 min posle istrcava 7 huntera(sve elfice,sve identicne,oprema krsh) i sabise me za 2 min! Jedan od njih mi je sedeo na lesu 2 dana a ostali su samo trcali kao pobesneli okolo niko nije smeo da pridje...toliko i o botovima...pola i nisu botovi sa,samo su oguglali i izludeli, uopste se ne trude vise... [xx(]

Ма ботови су него кад кинез схвати да неко дрка једног од ботова онда седне и почне да смара, имао сам ја исту ситуацију, ганкам их ја 3-4 пута и онда дође 3 хунтера у зеленој опреми ал ђабе кад мој лок савија, пресавијао сам сво троје онако на камару, поновили су то још 2 пута а онда су напустили место :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

meni se cak 3x desilo da genkujem botove/kineze huntere

i onda me fazon whispuje hunter iz moje alijanse i pocne da mi proserava

sa nekim lepim recima

tipa "zasto si ubio tog huntera kad on na miru tu stoji ubija kripove i nikog ne dira" [:0]

imam osecaj da imaju c/p neki text takav , kao gm-ovi :).

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

E da to me podseti kad sam sa huntom gankovao botove dok cekam da se propher responuje, i odjednom meni dodju dva kineza, oba beast mastery sa petovima koji stanuju :). Ubio ih i gankovo dok nisu uspeli da pobegnu, i tek sto sam ubio propheta dolaze 4 huntera i sabiju me :). Srecom, bilo je vec vreme da gilda pre aq40 sabije silitus lorda u svakom kampu, nisu se bas lepo proveli :)

Da, kao sto neko rece, kinez ima tipa 4-5 kompova ili koliko sa bot programima, a on ide od jednog do drugog, proverava da li je sve u redu, vendoruje djubre i salje ako je nesto vredno ispalo. Verovatno pizdi ako mu gankuju bota, pa hoce da se sveti :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ja uzivam da grindujem samo zbog Kineza i botova. Vishe nachina dealovanja sa njima:

1) Ubijesh peta, pustish da Mob dodje u melee i ubije njih, napravish neki mizeran dmg pre nego shto bot/kinez umre tako da ostane tagovan na tebi sa minimalno hpa - udarish ga jednom = kinez mrtav sa durability lost-om, mob tvoj i lot tvoj + mora da resuje peta i da ga hrani.

2) Tagujesh moba u trenutku kada krene pet na njega (moba), ubitje ga za tebe.

3) Jednostavno ih gankujesh 3-6 sati. =)))

I da, deshavalo mi se da se skupe i jure me po Felwoodu, ali toliko su glupi da sam ubijao i po chetvoricu od jednom! Pazi kada ni jedan od 4 idiota se nije setio da mi baci onaj Mana Sting ili kako se vetj zove.. u z a s.

Link to comment
Share on other sites

pa brate kako ces da ubijes svoje botove ?? lako je ubiti hordaske botove.. a sta da radim sa svojima da pljujem na njih ??

Hmmm da, to je problem.. ja recimo ako vidim neku Alijansu pored radim emote uz nadu da tje shvatiti da treba da ubiju Hordashkog bota. Tipa /wait /point /charge etc. =) Uglavnom shvate i ubiju bota, ako planiraju da ostanu da grinduju onda ih uglavnom gankuju! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...