Jump to content

Prodajem Acc


Srla

Recommended Posts

E ovako,

Prodajem druida lvl60, tier 2 6/8, veoma fina reputacija na serveru bio u jednoj od najjacih guildi na serveru tako da verujem da nije prob da se udje u neku lepu guildu, server: Drak`thull, na acc-u ima josh i mage neki mali lvl oko 35 tako nesto :)

Ponude shaljite na PM, ili na mail: srlagosu@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Takodje da naglasim da zamena acc-a dolazi u obzir... znaci oprema je nebitna samo da je 60 lvl(ili blizu) i da moze da se transferuje(sem ukoliko je na drak`thulu)... Prednost imaju ljudi sa drak`thula i klase: mage, rogue, oprema nevazna

Edited by Srla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zavisi od tvoje ponude oko cene ali ako je acc iz ovog topika .....

"Prodajem human priesta

ako je moguce nesto prodati u srbiji:)"

.... samo 100e onda tvoj ne vredi vise od 60 po mojoj proceni jer ovaj lik ima i altove sa proff 300/300 i vise vrsti oprema tako da je po meni realna cena tvog acc nekih 50-60e ako uporedimo sa njim

Link to comment
Share on other sites

Zavisi od tvoje ponude oko cene ali ako je acc iz ovog topika .....

"Prodajem human priesta

ako je moguce nesto prodati u srbiji:)"

.... samo 100e onda tvoj ne vredi vise od 60 po mojoj proceni jer ovaj lik ima i altove sa proff 300/300 i vise vrsti oprema tako da je po meni realna cena tvog acc nekih 50-60e ako uporedimo sa njim

decko ima skoro full Stormrage tako da nije "50-60e" :)

Link to comment
Share on other sites

:(

pare igraju najmanju ulogu i igrici po meni znaci lova ti treba samo da kupis mounta na 40 i na 60 levelu mada nije tako potreban na 60 levelu ali ajde nvm ja sam sve ostale pare dao na fr,nr,cr...

nekazem da bas netreba imati pare ali oko 100 g da imas non stop to je to za repair :( poisone etc

Edited by Red^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...