Jump to content

Scream Awards 2006


Kole

Recommended Posts

znachi upalim pro7 i tamo prenose ovogodishnje scream nagrade, mislim da je snimak od sinotj jer kao svi su u haloween fazonu...

elem ono zbog chega sam ustao i reshio da napravim topik je trejler za film Grindhouse by tarantino&rodriguez koji su pustili kada su njima dvojici dali nagrade....znach O!M!G! Danny Trejo je glavna uloga, one scene nisu normalne....chim se pojavi tejler na netu ja skidam da gledam opet =o)))

on a side note best TV show u konkurencije Smalvillea, Losta i Masters of Horrora je odneo naravno BSG i da, katie izgleda i "uzhivo" taaako bolje od trishe hvala na pitanju ;oP

upravo ishao i trejler za saw3...ou maj gad i za to ali ne u pozitivnom smislu kao i za grindhouse =o)

edit#2 e da, sve je u organizaciji lakijeve omiljene Spike TV =o)

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, Grindhouse mi izgleda kao Desperado i Od sumraka do svitanja upakovani u neki retro horor iz 70-ih sto je pretpostavljam Tarantinova zasluga...kako god, jedva cekam da vidim...zna li se datum izlaska?

Na drugo gledanje ima i primesa Sin City-ja :P

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

hvala lekshe

ivane nauchi ko je danny trejo

i za boga miloga grejs park ... ali ok...ja nikada nisam kapirao ljude kojima je ta "rasna egzotika" toliko magnetichna...

ni ja ne kapiram kada neko voli da ga devojka mushtra.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...