Jump to content

UD warr rank13


Revenger

Recommended Posts

Drug me je zamolio posto on nema pristup net-u da postavim topic.

Prodaje UD warr-a rank 13 na Talnivarr-u pa ako ima neko zainteresovan neka se javi pa cemo se dogovoriti.

daj profil + cenu :) Mozda imam nekoga... moze i na pm da mi posaljes.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi stvarno da stavish vishe info-a, tipa CTProfile/Allakhazam profile, tip servera (PvP, PvE, PvPRP ili RP), guildless or not?, XXX~ cena, etc etc.

Kada vetj hotjete da prodate account gledajte da to izgleda malo profesionalnije, ljudi vole da posluju sa ozbiljnim prodavcima! =)

Link to comment
Share on other sites

ok, kao sto sam i odgovorio onima koji su pitali na pm, problem mu je oko profila zato sto igra u igraoni u kojoj je odobren samo protokol za wow a nepostoji pristup net-u.

nema tu mnogo ni da se vidi, covek je napravio char i zabio se na pvp tako da ima HW set (tacnije imace posto uzima rank 13 sad u sredu) i ima sve exilted rewards sa bg-ova. koristi naravno TUF ali posto ce sad da bude rank 13 ko oce moze oma da nastavi da ga gura do 14 pa da uzme oruzje.

sto se tice cene trazi 150-200e, ispod toga nece ici.

za server sam rekao da je Talnivarr, dakle pvp, a za guild nisam siguran provericu pa cu vam javim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...