Jump to content

Recommended Posts

kad udjem u sc totalno mi se izbaguje slika a popravi se kad alt+tabujem u windows i vratim opet u sc.

kako da to popravim? probao sam print screen ali na slici prikaze ko da je sve normalno.

na ovom kompu sam ranije igrao sc ali nikad nije pravilo problema, imam gforce2, 512 rama, 1000 intel celeron.

ps. napokon sam uzeo org cd keys i nalozen da krenem da igram ali eto nece me nesto :( smrc

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

desavalo mi se i pre reinstala, istu sam graficku imao samo druge drivere..... u kom kanalu se skupljaju nasi igraci ili su svi po nekim clanskim kanalima. znaci ja o sc znam jako jako malo ali imam zelju da ga igram dosta s obzirom da sam batalio w3 zbog raznih problema.

edit: skinuo sam novi patch i radi sve ko sat. samo mi nije dosta stvari jasno. ... kako se adduju uniti u controlne grupe kao u w3 sa ctrl + broj. ovde mi turi samo u jednu grupu i nju samo mogu da selektujem a ostala vojska ko da nije selektovana.... kako se to radi jer sam ja navikao da imam gomilu grupa od gradjevina pa sve do vojske.

Edited by ShinedowN

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...