Jump to content

:: Prodajem UD Priesta ::


Pajoslav

Recommended Posts

na prodaju lvl 60 ud priest na kul tiras serveru,ima 2 prohpecy / 1 transendence / benediction / nekoliko epica koji nisu iz setova. ima epic mount. ima oko 200 golda + pristine hide of the beast.. daklee moze da se skupi i preko 600 golda ..u solidnoj je guildi i ima dkp-a za 2-3 itema..

ponude kao i vishe informacija na PM ako nije frka... ne cenim ga mnogo pa slobodno ponudite koliko mislite da vredi..

takodje ima rogue 45 lvl na xavius pvp serveru i na kul tirasu warriora i huntera 27 lvl ..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

>> Lol shutaj se u dupe ako ga utrpas nekom za koji evro vise od cene acca << @Dende

ne kapiram chemu takav stav,zar ima toliko idiota koji jedu govna iako ih se ne tiche,nisam ovde da trpim nechije kritike nekog frika koji nema RL ili sta vec i da mi se smeje jer je mozda njegov lik bolji od mog,a to da li je "lik" bolji ne znachi i ne mozes tako konstatovati,vec da li sam ja bolji igrach ili ti je druga stvar,a zasigurno mislim da sam bolji od tebe,posto znam koji igrachi i koliko me cene,however..nisam doshao ovde da chitam debile i njihove maloumne komentare..

prodajem ceo nalog sa priestom lvl 60 undead na njemu i 45 lvl rogue human.. ponavljam ne cenim mnogo,chak su mi rekli mnogi da mogu mnogo vishe da uzmem.. tako da.. ako neko zeli da kupi neka se javi na PM ..za vishe info-a i da se dogovorimo dalje.. hvala

ne cvetaju svima ruze..

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ne znam sto si se ti osetio uvredjenim mojim komentarom...

Ja sam samo bio realan,jer je to istina.Uvek mozes prodati za vise para nego sto vredi,nekom liku koji ili nije upucen u cene ili zeli pod hitno da igra tu klasu/lika whatever...To nije slucaj samo sa wow-om tako je svuda.Sad ako si ti pogresno shvatio ovcu i ovo,to se tako kaze ali nebitno.

Sto se tice RL,necu da komentarisem jer sam ja prodao lika i bio je losije opremljen u odnosu na tvog,ali ne vidim kakve to veze ima sa mojim postom.

Sta vise ja sam rekao za postera iznad koji je pitao kolko moze da se uzme,ali nebitno.

Necu dalje da se raspravljam i odgovaram na ovo debilu,frik,malouman.Nema svrhe.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa ispravio je quote,prvo je mene quotov ;)

Opusteno...

.. istina prvo njega greskom,izvinuo sam se choveku na PM .. evo i ovde cu .. ako treba.. izvini nije bilo tebi upuceno.. kao sto je rekao PSY .. nista drugo ne trazim ,niti sam vredjao nekog .. nadam se da mi nece biti upropasceno ovo :( jer mi zaista trebaju pare =\

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

lol cemu svadja? dende nije mislio nista lose samo je bio realan. Lik sa takvom opremom kao sto je pajoslav naveo realno nevredi ni 10% vise od cene novog accounta. Posle skoro 2 godine wow-a full T2 je prosek a ovakva oprema je na nivou alta nekog aktivnog igraca. Stvarno nemislim nista lose , moj lik je cak i losije opremljen posto nisam bas aktivan .Ali Mislim da je realna cena oko 50-60e ali kao sto Mitch kaze ako nadjes ovcu mozes i za vetje pare da ga prodas. Moj savet ti je da ga prodas pre BC

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

lol cemu svadja? dende nije mislio nista lose samo je bio realan. Lik sa takvom opremom kao sto je pajoslav naveo realno nevredi ni 10% vise od cene novog accounta. Posle skoro 2 godine wow-a full T2 je prosek a ovakva oprema je na nivou alta nekog aktivnog igraca. Stvarno nemislim nista lose , moj lik je cak i losije opremljen posto nisam bas aktivan .Ali Mislim da je realna cena oko 50-60e ali kao sto Mitch kaze ako nadjes ovcu mozes i za vetje pare da ga prodas. Moj savet ti je da ga prodas pre BC

kakav je da je jbg rekao sam da je to pre 3 meseca bilo,sada ima boljih stvari .. i 100 eura cenim ceo acc sa njim..moguc je transfer i na normal je serveru eto..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...