Jump to content

Jel ste svi ovakvi..? jesmo...


LOWRENCE

Recommended Posts

Hm, procitao sam ono i smorio se za medalju btw, neko je zakljucao topic ali moram da ga nacnem opet [8D] A sto se ti koji kurac nastavljas sa njime ? /ignore npr postoji od kako je sveta i veka, ili ugasis lepo mirc, odes malo na svez vazduh, ja nikako nemogu da provalim ko je veci debil u tom prepucavanju, on ili ti, ali stvarno, ko dva jarca na sred nekog balvana, pa sve ono aj se ti skloni, ajde ti i tako redom... I sta sad ? Mi svi koji igramo wow smo retardi koji igraju igru zato sto nemaju socijalni zivot i povlacimo se u svoje bulje i igramo igru zato sto smo nesposobni da izadjemo na ulicu i nekome kazemo "Dobar dan"... Joj, moram sada da prekinem da pisem jer zurim na raid a ti lepo nemoj ovo ni da citas nego idi buraz i zivi svoj sretan zivot.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sto se ti , posten covek tripujesh zbog debila :) pusti ih da prde po forumu ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

02(01ReMeDy_02) ok, onda obustavi chat

02(01Blashyrkh02) glup si ucuti

02(01Blashyrkh02) i ne seri

02(01ReMeDy_02) obustavi jebem ti mater

02(01Blashyrkh02) jer sigurno

02(01ReMeDy_02) OBUSTAVI

jesi trazio prava za ovo od zlogobucara ,ako se secam :P, ali obustavi, lololol. :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Moram se slozhiti da mrzim WoW-ere, jer za sad nisam upoznao WoWera koji je osta normalan. Chast izuzetcima, ali ja sam dobio predrasudu da svi koji duzhe igraju WoW jesu debili. Je na kraju krajeva u 99% sluchajeva jeste tako.

Kao shto rekoh chast izuzetcima (tih 1%), i na njih se ne odnosi.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...