Jump to content

Character Transfer Failed


konfuzni

Recommended Posts

E ovako zeleo bih da prebacim nekog lika sa jednog servera na drugi , ali medjutim vec nedelju dana ne mogu da zavrsim zadnju stranicu sa pagea , odnosno Finalize Payment.

Imam pare na kartici sve je ok , ali kada kliknem na finalize izbaci mi " Character Transfer Failed "

Poslao sam brdo webform mailova ali nisam dobio ni jedan odgovor.Ako je neko imao slican problem neka se oglasi

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

prodao sam mog imba huntera :) , kupio sam novi acount nekog druida koji je na Al`Alkir serveru i hteo bih da ga prebacim na TM

Da prodao sam ovde nasem liku ali ne bi da pricam o tome :) Pa isao sam na wowtrade.org i nasao lika koji prodaje dr00da , pa sam ja napravio post WTB i on se sam decko javio i ponudio mi neki poljak. za 250 evra sam kupio druida sa full stormragom i gomilu epica i bolesna banka sa 300 major mana potova i ostalih gluposti

Pare sam mu poslao tako sto sam isao u moju banku ProCreditBank i sa mog racuna prebacio na njegov u poljskoj na njegov bankovni racun + sto sam ja snosio troskove oko transfera novca sto mu dodje 10-20 evra vise na tu sumu koju sam slao.

Btw decko se iscimao i zvao blizzard na one brojeve i nekako su pronasli resenje za onaj problem i evo prebacio sam lika , jos mi je i on platio transfer sa njegovom karticom 20 E :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kako mi rece poljak on mi je to sredio , da je zvao blizzard call centar i da se smarao sa njima pola sata oko toga, koliko mi je on rekao problem je u blizzardu posto nece da primi neke tipove kartica na sajtu zato nece da finilizira transfer na kraju.Napisi webform na techical forumu nadam se da ces da imas srece da ti odgovore u najskorije vreme

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kako mi rece poljak on mi je to sredio , da je zvao blizzard call centar i da se smarao sa njima pola sata oko toga, koliko mi je on rekao problem je u blizzardu posto nece da primi neke tipove kartica na sajtu zato nece da finilizira transfer na kraju.Napisi webform na techical forumu nadam se da ces da imas srece da ti odgovore u najskorije vreme

Ok, okrenucuje je fonom i ja.

Inace jos jedno pitanjce, kad vise puta pokusas da finaliziras transfer, da li ti blizz uzme kintu sa kartice iako je failed ili ceka da bude transfer uspesan pa tek onda? :)

Do sad sam 2x probao, bas cu da se smorim ako mi uzmu 2x 20 eura ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jbt znachi to je do Blizzarda? Jebem im ja mater.

Meni isto netje da finilizira prebacivanje lika, ne izbaci nikakav error ili objasnjenje, samo da je process Failed. Uzas.

Ja se cimao u banci, tamo se drao na njih - mislio da su oni krivi. Imam Rajfajzen VISA Virtuon karticu sa kojom opushteno platjam WoW gametime ali ne mogu da finiliziram proces prebacivanja lika.

Uzas.

Nego ja sam vetj pisao Blizzardu preko web forme i oni su mi odgovorili da je to do MOJE banke, da ako mogu da platim WoW gametime kartica radi i za transfer. Ochigledno se neki gamemaster or whatever nalupao gluposti.

I na kraju, kako ste to reshili? Coll? Si zvao Blizz?

Inace jos jedno pitanjce, kad vise puta pokusas da finaliziras transfer, da li ti blizz uzme kintu sa kartice iako je failed ili ceka da bude transfer uspesan pa tek onda? :)

Ja sam pokushao jedno 10 puta vetj, nije mi skinut ni dinar. Bar je tako meni bilo! =)

Link to comment
Share on other sites

Zvao sam ... ali trajalo je nekih 4 stata dok sam ej dobio. Javljao mi se automat i slusao sam fensi stormwind muzikicu... :)

Na kraju sam pricao sa nekim likom iz supporta, i rekao mi je da je to zbog banke. E sad u mom slucaju je zaista bilo do banke. Ja sam imao pare na racunu ali prvo mi otisao normalni mesec igranja i ostalo je taman za transfer, ali banka nije htela da pusti transakciju jer nisam imao dodatne pare jer racun je na ceske krune tako da se mesec igranja prevodi sa eura na krune. Nekapiram sto moras zbog toga da imas plus kintu al ajde ... lame bank :)

Tako da sam dodao jos 100 eura, i pokusao za nekih sat vremena ... i sve je radilo ok. Transfer success :)

Onda baci pogled ovde- http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...99&pageNo=1

Vecina likova na kraju kaze da je problem bio u banci, mada ima onih koji tvrde na ne ... Koliko sam ja shvatio, par ljudi je moralo da odobri transakciju (lol) a kod par je bio problem da banka je odbijala da primi nepoznatu transakciju (opet nekapiram al ajde..)

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...