Jump to content

FiFa 2007


PainLorD

Recommended Posts

Ja se slazem da je 5 proslih nastavaka FIFE bilo dosta lose odradjeno,ali 2007 je MNOGO bolja i odlicna je! PES je ARKADA koja nema veze sa realnim fudbalom.Svi igraci identicno trce,driblinzi su skoro neupotrebljivi,fizika nerealna,kontrola lopte nebulozna a da ne pominjem sto jebeni KONAMI pajseri nisu mogli da pljunu kes za licence najjacih evropskih liga i svih klubova.PES mi se gadi iako sam ga igrao 1000 puta sa drustvom i dobro mi je isao.Ali prosto je toliko smesan i banalan da nemam zelju da ga igram.Ukoliko napravi OGROMAN pomak kao sto je to uradila FIFA ove godine (najzad!), u tom slucaju cu promeniti misljenje.

A sto se tice topica i FIFE 2007, po mom misljenju je najvece izmene pretrpeo sam engine igre koji je najzad modifikovan tako da sve "klizi"...znaci sad je sve tecno i igra ide glatko,sa fenomenalnim framerateom,uz znatno poboljsanu fiziku (pogotovu lopte),realno oslikane pokrete i animacije,kretanje,kontrolu lopte i slicno.Grafika je takodje dobra,zvuk standardno odlican,a broj klubova kao i svaki put OGROMAN.Nedostaje mi nasa liga,hehe,al nema veze :)

Tako da ne pljujte 2007-icu koja je desetostruko bolja od proslih FIFA naslova,a o jadnom PESU i da ne govorim.Budite realni

Pozdrav :)

Edited by HEBPEME
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PES je ARKADA koja nema veze sa realnim fudbalom.Svi igraci identicno trce,driblinzi su skoro neupotrebljivi,fizika nerealna,kontrola lopte nebulozna

LMAO! Brate, nishta nije nebuloznije od fizike u FIFA-i.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm... jel vi shvatate da ova nasa rasprava sad traje vec godinama? Svuda? I da ce trajati dok se neko od KONAMI-ja ili EA SPORTS-a ne raspadne? Npr. ja obozavam fifu i to je to... nema veze sto sad lici na pes... jbg sta da se radi... ali ovo je smesno... ko da ce neko da promeni igru zbog raznih komentara... its in the game [:D]

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

Ja vidim pise fifa 2007 udjem a ono mesto da komentarisemo o fifi oni pricaju o pesu pa ovaj topic je o fifi i zato batalite komentare ja sam igrao i jedno i drugo fifa 2007 je odlicno uradjena a to koje je bolja to sve zavisi ko sta voli,dajte neke komentare o fifi sta vam se svidja da li ima propusta kako se ponasaju igraci a pes 6 neka se komentarise na njihovom topic-u i ko ga voli ovde su samo fifa igrači

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Tolko je smesno uporedjivati PES i FiFU, kad je PES jedno 20 puta bolja simulacija fudbala, mnogo realnije kretnje igraca, sutevi, pasevi, golmani, ma sve uostalom.... a jos kad izadje super patch to ce biti najrealnija simulacija fudbala do sada....

Da li si ti procitao naziv topica a uostalom ne radi se sta je bolje nego koliko volis to sto igras [:D]

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Navijam za PES tj po meni je on najbolji fudbal ikada i ne bih ga poredio sa fifom jer je sada 80% stvari uzeto iz PES-a ali moram da pohvalim sada je fufa :) malo bolja ova 2007 jer igram protiv mog drugara u igraoni ( Katakombama ) i nije losa ali ove predhodne su fuj znaci poboljsali su malo fufu ali naspram PES-a ne moze da se poredi bar po meni :) Jedino bih zamerio sto su igraci gloopi ko kurac u fufi tj baguju se . Sve u svemu napreduju korak po korak to je lepo .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

He, he, he... stara dobra prepucavajna... ZX Spectrum/Commodre 64... Amiga/Atari... Coca Cola/Pepsi... Narodnjaci/Zabavnjaci... WOW/Lineage... PES/FIFA....

Shta da Vam kazzem? SVI STE U PRAVU [:D]

Vatreni (penzionsani sad vec) igrach FIFE od njene rane mladosti (ne, ja tad nisam bio mlad... mislim ono... 25+), koji je probao sve i svashta... Jedno vreme sam boravio na vrhu ESL YU lige, ali doshli neki novi klinci i... provalili bug-ove (Nishta lichno Djape - bolji si i bez bugova [8D] )... Otad mi se malo FIFA smuchila, mada vidim da se radi na ispravci starih (a za nove se vishe ne interesujem) buggova. PES je dobar (mnogo bolji od FIFE po mom mishljenu) mada i on ima svoje fore... Mislim da je dobro da ima konkurencije, inache bi obe igre stagnirale... Fifa mora josh da uchi, a Konami da keshira lovu za licence imena... Imam utisak da su Konami i EA Sports u dosluhu tipa: "Ti pravi malo bolji fuzbal, a ja cu da pravim sa realnm imenima..." [:D]

Samo se igrajte!

P.S. pozdrav staroj ekipi sa turnira (video sam REBu, ne znam da li sam josh s nekim igrao...)

Lipec

erepublik-badge-125x80.gif

Urednik eRepublik časopisa "Sr. Bin":

SrBin100x100.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

evo javno pozivamo dvojicu igraca na bg plato stvar dogovora da se oprobamo u fifi, vikend u prednosti dogovoricemo se kako ce se igrati, moze u gajbu piva ili sta vec cisto eto javite se pa da vidimo ko je bolji [:D] A ja mislio ima ovde nekih igraca kao dobrih pih ni fifu nece da igraju

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...