Jump to content

Battle.net Chat client?


Recommended Posts

Da li je neko ikada sreo ovako nesto... ? Trenutno sam na laptopu pa mi treba ovako nesto kada se smorim da chatujem preko bneta sa nekim ortacima i to... Pre nego sto pomislite na stealth bot-a server im je sjeban i pokusao sam vec 3-4 puta da se konektujem ali svaki put mi prikazuje ovu poruku:

[1:37:07 PM] [bNET] Version check failed!

[1:37:07 PM] [bNET] BNLS has not been updated yet, or you experienced an error. Try connecting again

Ako neko moze ovo da mi prevede na laicki bilo bi super.. [;)]

Takodje pre nego sto kazete justfuckinggoogleit trazio sam svugde, skinuo sam par programa, vecina ne rade, neki su cak za MAC, a neki ne podrzavaju warcraft III accountove...

Razmisljam cak i da skinem mirandu i neke modove za battle net, ali to ostavljam kao last resort, ako neko zna stvarno bi bio zahvalan...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko ikada sreo ovako nesto... ? Trenutno sam na laptopu pa mi treba ovako nesto kada se smorim da chatujem preko bneta sa nekim ortacima i to... Pre nego sto pomislite na stealth bot-a server im je sjeban i pokusao sam vec 3-4 puta da se konektujem ali svaki put mi prikazuje ovu poruku:

[1:37:07 PM] [bNET] Version check failed!

[1:37:07 PM] [bNET] BNLS has not been updated yet, or you experienced an error. Try connecting again

Ako neko moze ovo da mi prevede na laicki bilo bi super.. [;)]

To se i meni desava kad ocu bota da konektujem.Kucao sam "BNLS has not been updated yet, or you experienced an error" na guglu i onda me to posalje na stealth bot forume i tamo ti pise koje stvari trebas da kucas u cfg fajlu.Ja to odradio i opet mi ne radi...Valjda treba da izadje nova verzija bota ovaj se nesto sjebao.

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...